Wpis z mikrobloga

Asia to ma zachcianki. Pomarańczowy ręcznik a Ty szukaj Kochasiu.
Coś czuję teraz proste są zadania za miesiąc stopień trudności zakupów wzrośnie jesteś gotowy Marcin?#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
  • 5
@1KiszonyOgorek: As Asia co za różnica jak jest w pobliżu jego śmiech jest tak żenujacy śmieszny że mentalnie koleś ma 15 lat. Zobacz jak kończy film i udaje że mu daje w zęby haha upokarzasz się Klapers.
  • Odpowiedz
jego śmiech jest tak żenujacy śmieszny że mentalnie koleś ma 15 lat


@Dzikamery:
Stary maleńki,zaraz pięćdziesiątka pyknie a on ubiera się jak nastolatek i biega za siksami.

ten koleś to parodia mężczyzny :)


@1KiszonyOgorek:
To pokraka,fizycznie i zdrowotnie zaorany alkoholik,mentalnie niedorozwinięty nastolatek z FASem
  • Odpowiedz
@Dzikamery: i do tego jak się tłumaczył kilka odcinków wcześniej przed Grażynkami z wygolonych włosów jak mały chłopiec który coś przeskrobał. A na koniec przeprosił za to mamusie. Gość jest takim życiowym melepetom, że to przechodzi ludzkie pojęcie
  • Odpowiedz
  • 0
@ArpeggiaVibration: raczej nie szybko…po co? Brat mu kasę z żebrów wysyła bo słyszałam słyszałam że na siebie nie ma konta. 8 lat nie był w PL to po co nagle ma być. Gapa i Zezol do PL przyjadą jak rodzice umrą nie wcześniej to moje zdanie.
  • Odpowiedz