Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Moim zdaniem nie ma żadnej Asi. Wymyślił ją na jakiś czas, żeby ruch na kanale.w komentarzach podbić i zwiększyć ewentualne donejty z pytaniami o nią na żebraninie u Łysego w najbliższym czasie .

Dodatkowo, dzban uważa zapewne, że Tarong czyta sobie translatorem komentarze pod jego gniotami,więc ma ją to zaboleć .

Grazynki również mają być zazdrosne i docelowo więcej płacić na konto, żeby udowodnić Asi, że jest biedaczką z trzeciego świata, której nie stać na takiego cudownego ogiera, jak on.

Minie miesiąc, Grazynki zaczną się czepiać, że nie widać tej Asi i że to wkurzające, zaczną się silne naciski z każdej strony, by ją ujawnić .

Wtedy Ropuch przebiegły nagra orędzie do durnego narodu w gniocie pod tytułem

" To już koniec ! Asia jest lesbijką , wybrała koleżankę "

  • 8
  • Odpowiedz
Moim zdaniem nie ma żadnej Asi. Wymyślił ją na jakiś czas, żeby ruch na kanale.


@Bimbas: Wg mnie jest, z resztą się zgadzam. Wyrwał jakąś Khmerkę, chyba znów bogatszą od niego. Content sie robi dla Grażynek, tylko nie pasuje mi golenie łba, które zaszkodziło jego "kreacji". O Gapie duzo zlego mozna powiedziec, ale to nie jest dureń. Albo go przypiliło z $ (nowa chata, z gory za miesiac + kaucja), laska
  • Odpowiedz
  • 2
@WielkiPowrut88: Rób :) Zobacz na dzisiejszym gniocie , jak Klapek buziaczki niby jakieś mu mu mu robi i jej dłoń trzyma ,a po chwili ona go niby uderza w twarz . Ta łapa taka sama spracowana o opalona, jak u tej Szarity z lumpenbaru. Tam nie ma innych tak opalonych Kamerek jak ta stara Szarita . On nagrywa takie głupie scenki z nią i mówi jej ,że to jakaś czołówka albo
  • Odpowiedz