Wpis z mikrobloga

przypominam że wiekszość szkół dostaje arkusze dopiero jutro między 6 a 7, tylko niektóre na zadupiach taka jak moja dostały dzisiaj. arkusze z matematyki będą dopiero jutro. jesli ktoś wam pisze że ma już arkusze z matematyki to zwyczajnie kłamie. jak ktoś wrzuca zdjęcie arkuszu w kolorze innym niż jasnoniebieski to jest to arkusz z poprzednich lat. ja rozsyłam arkusze jutro od godziny 7 bo mamy jeszcze rano kontrole czy plomby sa nienaruszone, ale zapraszam do zgłaszania się już dzisiaj na pw bo bede rozsyłam kto pierwszy się zgłosił temu pierwszemu wyślę. zdjęcie z kartką z nickiem, datą i kawałek twarzy żeby widać że nie jesteście 30+ bo nie mam zamiaru ryzykować pracy wysyłając osobom bez weryfikacji. przez plomby udało mi się dojrzeć ze jeden z tematów dotyczy przedwiosnia i szklanych domow, co zresztą ma sens bo w tym roku 100 lecie przedwiosnia takze polecam sobie powtórzyć.
#matura #matura2024
  • 5
  • Odpowiedz
  • 4
@DaBaDee: te z mikroblog+ mogę potwierdzić że są sprawdzone ale podobno wielu osobom się w ogóle nie wyświetla miro+ przez jakiś błąd na wykopie. poza tym to są na razie tylko dwie strony
  • Odpowiedz