Wpis z mikrobloga

W ogóle czaicie, że przestępcy i raperzy w kawałkach z czegoś tak pięknego jak skrucha, nawrócenie na dobrą drogę, powrót do społeczeństwa, zrobili coś co jest najgorszą rzeczą na świecie.

Przecież to my jako społeczeństwo oferujemy takiej osobie wybaczenie win, za to, że wyda innych przestępców i oszczędzi strat, cierpienia, płaczu.

Tymczasem jakiś sebek lat 15 nasłucha się tego #!$%@? osiedlowych patusów i wyskakuje z jakimiś protokołami 60.

#famemma
  • 20
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: oooj to chrzescijanskie #!$%@?. przypowiesc o synu marnotrawnym: dla mnie ten chłop co stał przy ojcu cały czas to bohater a nie jakiś nawrocony przestepca albo k00rwa co cale zycie sie k00rwila i nagle nawrocona jak jej sie przestalo oplacać.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: przecież to jest wszystko element manipulowania małpami z ulicy.
Masz nie donosić, bo za bycie konfidentem jest uj do dupy, albo czapa
Potem jak wprowadzili łagodzenie kary za donoszenie, to poszła "kampania" anty 60. Bo się obsrali, że ci ludzie będą sypać, za bilet "do wolności" xD
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Idioci słuchając Fuck The Police - NWA nie do końca zrozumieli przekaz chłopaków, więc uznali, że #!$%@? policji to wymóg w rapie. Pomijam to, że w stanach większość raperów aspirowała do wyrwania się z tej patologii i opowiadali jak muszą sprzedawać dragi, bo nie mają innych perspektyw na życie, a u nas raperzy uznali patologie za coś godnego promowania.

  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Tutaj raczej nie jest #!$%@? "nawrocenie na dobra droge" tylko zwykle zrzucenie odpowiedzialnosci za swoje czyny na kogos z kim wchodzilo sie w wspolprace z pelna swiadomoscia jakie moga byc tego skutki
  • Odpowiedz
@sablewski69: Lepiej się #!$%@?ć niż do końca bronić czegoś co krzywdzi innych ludzi.

To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwe, ojciec ma prawo wyrzec się syna. Natomiast twoje #!$%@? jest za to po prostu głupie.
Nie podlega to dyskusji.
  • Odpowiedz
@Dzieckolndygo: Ta, bo ci murzyni, to pewnie by sobie dali w łeb strzelić, za możliwość pracowania przy układaniu kostki brukowej. Jasne jasne, nie ze mną te numery i murzyńskie branie na litość.
Po prostu te czarne mamby wybrałby najprostszą drogę, tak jak zawsze. Dlatego do dzisiaj mieszkają w chatkach z gówna.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski ale widzisz to przez pryzmat powaznych przestepstw. wyobraz sobie ze np handlujesz trawa z kolegami z dziecinstwa, nagle jeden przez swoja głupote wpada np na kolizji drogowej i zaczyna sypac zeby sie wykaraskac.
i co medal ma dostać ten chłop od społeczenstwa? koledzy na rekach powinni nosic? jeżeli zyskiem są dwa zyciorysy zmarnowane zamiast jednego. Nagroda za egoizm ?
  • Odpowiedz
@sablewski69: Koledzy przestają nimi być jak pójdziesz siedzieć za kilkadziesiąt gram, więc nie ma to znaczenia czy się zagniesz, czy nie, bo i tak ich stracisz, a na wstępie powinno się dodać, że przy takich manewrach nie powinno być żadnych relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@sablewski69: Zmarnowane życiorysy po kilku miesiącach, no max kilku latach w więzieniu. Ich życiorysy są uratowane, bo po wyjściu mogą się zając legalną pracą.
Zmarnowane życiorysy to masz w monarze, gdzie są setki uzależnionych młodych ludzi. To jest zmarnowany życiorys.

Ale co ja się z tobą będę kłócił jak to dla ciebie to pewnie hyhy zdrowotne ziółko. Jak później #!$%@? do lekarza ze stanami lękowymi, depresjami i innym gównem, to już
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: tak legalna proce z nasranymi papierami XD skoro podejmuja sie jakiejs dzialanosci tzn ze inaczej nie moga zarobic podobnych pieniedzy legalnie.

tak monar setki uzaleznionych - moge podac przyklad że handlowali stalą bez atestu XD to byl tylko przyklad a ty juz cherry picking XD

czemu ja dyskutuje z takimi botami XD życie to nie serial Klan XD
  • Odpowiedz
@sablewski69: Jasne, też słyszałem wiele różnych historii, ale na szczęście na swojej drodze natrafiłem na dobrych ludzi i zawsze jestem pełen podziwu dla ich poświęcenia służbie, często za śmieszne pieniądze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sablewski69: Ta, w amazonie na paleciaka, będą im papiery sprawdzali. Papiery to im zrobią UDT na wózek i wio do roboty, a nie handel narkotykami na czarno.
To jak ci #!$%@? samochód, to też git, bo uczciwie nie mogłem zarobić 50 000 w 5 minut? Czy to tylko ma zastosowanie dla handlowania marihuaną?
To podaj jakiś inny bardziej trafiony przykład. Nie wiem, może np. podpalenie powinniśmy zalegalizować?

Życie w społeczeństwie polega
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: haha i zowu podaesz przyklady przestepstw gdzie jest ofiara
ukrasc ci auto (strata)=/= sprzedac ci cos (zysk) XD
otoz podałem ci przykład stali bez certyfikatu- jedna strona chce psrzedac taniej, druga chce kupic - no ale to nei legalne po panstwo musi dac atest - czego nie rozumiesz?

"Życie w społeczeństwie polega na tym, że te same zasady obowiązują wszystkich. Jeżeli ktoś łamie prawo to oszukuje wszystkich

w jaki sposób
  • Odpowiedz