Wpis z mikrobloga

Używane PS4 pro jako alternatywa modułu smart do telewizora i do sporadycznego grania w gierki.

Ma to sens?

Nie interesują mnie żadne nowe tytuły, tylko eksluzywy typu Uncharted itp, a do PS5 nie chce mi się dokładać

#ps4 #konsole #gry
  • 10
  • Odpowiedz
@por_fuera:
Proponowałbym Chrome Casta i zwykłego ps4.
Jeżeli zależy ci na sporadycznym graniu to zwykły ps4 za grosze wystarczy i do tego Chrome Cast gdzie będziesz miał każdą aplikacje streamingową.
  • Odpowiedz
@por_fuera: yt na ps4 ma #!$%@? reklam kilkakrotnie więcej niż ten w przeglądarce mam wrażenie
jako system multimedialny apki też prędkością działania nie zachwycają
  • Odpowiedz
@por_fuera: Bez sensu, to już lepiej kupić jakiś TV stick/box, byle nie najtańszy chiński, i grać na streamingu z chmury (o ile nie masz neta z poprzedniej epoki)
  • Odpowiedz
Używałem tak ps4 dla netflixa i YT i nie wspominam tego zbyt dobrze. Zakup miboxa był niemałą ulgą dla mojego portfela (10W box vs 100W ps4) no i taki android tv oferuje dużo więcej niż ułomne ps4 (m.in. kodi, wszystkie platformy vod albo telewizja online - ja np. nie mam anteny i tylko tak mogę).
Jeżeli jest to wymówka przed kobietą żeby kupić konsole aby mogła oglądać sobie serialiki na netflixie to
  • Odpowiedz