Wpis z mikrobloga

  • 0
@marianczi czego qurwa oczekujesz podpisania u notariusza ze astra poprosiła unię o wycofanie ? Po cichu bo mainstream tego nie mówi .
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi a dlaczego nie więcej? Przecież zaufałeś nauce i ekspertom! Co Ciebie skłoniło hulajnoga ? Naprawdę koniec. Ja tak mogę w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@KW23 a ty jakiemu pseudoekspertowi zaufales,kto był twoim antyszczepionkowym guru,kto z tobą razem krzyczał że nie ma pandemi i nadal pewnie krzyczy bo trzeba pielęgnować ten ból,podziel się swoimi spostrzeżeniami posmiejemy się trochę z ciebie?
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi nie wiem ja nie brałem , bólu nie mam , od samego początku coś mi nie pasowało. Ale mam bekę z narracji pseudoszczepionkowej „preparat w 100 procent bezpieczny” wypowiedzi pseudo lekarzy że wytworzą u ludzi potrzebę zaszczepienia. Kłamstwa kłamstwa. Kolejna beka „zaszczepiłem się żeby jechać na wakacje za granicę”. Już pisałem mogę tak cały czas.
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi już pisze pani doktor z USA Judy Mikovits(jeśli się nie mylę) , to było w 2020 roku. Wytłumaczyła co to jest sars cov (bez 2) później pojawiło się sars cov 2 ( opowiadał o mers) czy jest antyszczepionkowcem nie wiem. Ja też nie jestem anty (to że nie przyjąłem eksperymentu nie zbadanego warunkowo dopuszczonego nie definiuje mnie jako anty szczepa)
  • Odpowiedz
@KW23 tyle że Sara coc2 pojawił się w listopadzie 2019, a mówisz o Judy ta co była #!$%@? z roboty za szerzenie bzdur- super autorytet. Osoba która ma ból dupy o szczepionki jest antyszczepionkowym, sam widzę sobie zaprzeczasz skoro był dopuszczony musiał być jakoś przebadany- jako przeciwnik szczepionek powinieneś wiedzieć że powinny być one testowane przez wiele lat aby upewnić się że działają ale to tylko nieliczni wiedzą, no kogo masz tam
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi testowane są na grupie osób (nie pamiętam Liczby)
- jest im płacone za przyjmowanie eksperymentów - badania trwają od 3 do 5 lat - przepraszam za to co napiszę teraz ,to ty Debilu przyjąłeś szczepionkę którą wynaleźli po roku pandemii -autorytet nie wiem ale Zbigniew Hałat (specjalista epidemiolog)
- rozumiem że czujesz się oszukany (żyj zdrowo i pogodnie)
  • Odpowiedz
@KW23 nauka nie śpiwiec wynaleźli po roku szczepionkę, widzę kolejny nieżyjący ekspert, dodatkowo ekspert od nieletnich dziewic, rosniesz w moich oczach, nie czuje się oszukany bo nie mam powodów do tego, kto tam kolejny na liście twoich ekspertów?
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi ty jesteś następny na liście człowiek z syndromem sztokholmski (kwestia szczepień i śmiertelnego wirusa)
Co chcesz udowodnić ?

-że każdy nie zaszczepiony to kto ?

A z innej beczki masz dzieci i też je zaszczepiłeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi jak można napisać że nie czuję się oszukanym jak szczepionka miała chronić , nie roznosić , zatrzymać transmisję wirusa. Chłopie skończ już , pandemii nie ma , skończyła się „dzięki zaszczepionym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)”
  • Odpowiedz
@KW23 Nie nie zaszczepiłem ich bo nie czułem potrzeby widziałem jak przecjorowaly to
Sam zacząłeś temat sam masz ból dupy o coś co było dawno i ciebie nie dotyczyło to ty masz problem i go z jakiegoś powodu wywlekasz
  • Odpowiedz
  • 0
@marianczi bo zmarły osoby które przyjęły ten syf. A mówiłem że mają tego nie brać , zdrowe osoby. Ty ale ty też jesteś antyszczepionkowcem jak nie zaszczepiłeś swoich dzieci. Jesteś nieodpowiedzialny ile osob naraziłeś na śmierć , biedne babcie i dziadki. No masakra. Wstydź się i to bardzo.
  • Odpowiedz
@KW23 a jakie ty masz doświadczenie i wiedzę na temat tych szczepionek że mówiłeś ludziom że nie mają brać,może dzięki tobie też ktoś zmarł ale ty masz na to #!$%@?,to że nie zaszczepiłem swoich dzieci nie znaczy że jestem anty,nie snuje bzdurnych teorii i nie mam lata po tym wszystkim bólu sromu
  • Odpowiedz