Wpis z mikrobloga

Ja tam jestem za tym, żeby wszyscy k0nfiarze oraz te bardziej radykalne odłamy PiS-owców wybrały rozsądny konserwatyzm zamiast zgniłej, lewackiej UE i poprosiły o azyl na Białorusi. Pan sędzia w przeciwieństwie do fanów Dauna i reszty przynajmniej ma odwagę wcielić słowo w czyn, a nie tylko pier.... na wykopie albo twitterze jak to na Białorusi czy w Rosji dobrze, jak to w UE i NATO źle, siedząc sobie wygodnie w Polsce albo innych Niemczech czy Holandii.

#bekazprawakow #neuropa #bekazpisu #polityka #bekazkonfederacji
  • 2
  • Odpowiedz
@Lambo994: Panie, do tego trzeba być mężczyzną. Typowy konfiarz pokazuje się w swoim garniturze z bierzmowania i przynosi petycje do szefa Mapka, a śmiechom nie ma końca.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii: Najpierw to trzeba mieć jeszcze prawo jazdy, jakiś samochód i pieniądze na paliwo albo nie wiem jakaś kolej przynajmniej musi dojeżdżać, żeby móc wybrać opcję ucieczki ze zgniłego zachodu i wyrobić sobie paszport w Urzędzie Wojewódzkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak taki Mariusz z Sebastianem najdalej gdzie mogą dojechać to busem robotniczym do powiatowego i są ciągle przepici po robocie, to ciężko dotrzeć w takim
  • Odpowiedz