Wpis z mikrobloga

Ludzie generalnie są IDIOTAMI, ktoś kto ma inne zdanie na temat konfliktu Rosja-Ukraina (czy na jakikolwiek inny temat) gdy tylko przytoczy jakieś fakty które są NIESTETY na niekorzyść zachodu to jest nazywany "ruską onucą", tylko dlatego że śmie wątpić w "szczere i dobre intencje polityków", a na dodatek ktoś później łazi za mną i wszędzie daje minusy w komentarzach, nawet gdy podaje FAKTY (linki czy coś tego typu). Większość ludzi jest upośledzona umysłowo - w sensie upośledzeniem jest TAK K$*WA NISKI ILORAZ INTELIGENCJI i to o czym powszechnie wiadomo czyli - ludzie kierują się emocjami, uprzedzeniami, stereotypami, generalnie najsilniejszymi emocjami czyli głównie nienawiścią. Nie mogę przeboleć że tak wiele osób jest TAK FANATYCZNIE zindoktrynowana i wierząca we wszystko co powiedzą w mediach, czy po prostu we WSZYSTKO co według nich jeśli jest prawdą, to co ma skutek idący po myśli kretynów którzy wierzą w to w co chcą wierzyć. Nie mogę po prostu zdzierżyć tej ciemnoty i kierowania się emocjami. KU***A! musiałem z rana.
lologik - Ludzie generalnie są IDIOTAMI, ktoś kto ma inne zdanie na temat konfliktu R...

źródło: Fw2CwBEXoAM17WF

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Pulkownik_Wolodyjowski: bo to absurd aby ktoś opierał myśl "o swojej ponadprzeciętnej inteligencji" na podstawie koloru (hierarchii?) nicka na jakimś portalu XD Jak można w taki sposób oceniać czyjąś "mądrość" "rację"? XDD

"mam konto dwa miesiące. 2+2=4, mam rację!"


"mam konto 13 lat, 2+2=5, a właśnie że ja mam racje bo jestem bordo!"


XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@wersre: Naród Żydowski jest całkiem okej, narzekam jedynie na ich elity - rząd i tego typu osoby, a nie na naród. Chyba znowu Ci się nie udało.
  • Odpowiedz