Wpis z mikrobloga

Mirki, mirabelki pomocy!!
Dzisiaj w nocy #!$%@? mi piec gazowy Buderus. Wstałam dzisiaj rano i po godz 10 poszłam do innego pomieszczenia po odkurzacz, patrzę a tu wskaźnik ciśnieniowy był na 3 i leje się woda z zaworu. 2 miesiące temu był serwisant wszystko ustawił i nie było problemu aż do dziś. Mieliście może taką sytuację? Wiecie co mogło się zadziać, że #!$%@? piec? #pomocy #piecgazowy #buderus #mieszkanie #gaz #piec #awaria
marta99x - Mirki, mirabelki pomocy!!
Dzisiaj w nocy #!$%@? mi piec gazowy Buderus. Ws...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@marta99x: woda się sama dolewa, jak dwufunkcyjny to mogła pęknąć wężownica od ciepłej wody a że jest wewnątrz tej od CO to woda płynie do układu CO, miałem tak kiedyś, droga naprawa niestety była tylko że u mnie dość wolno się podnosiło to ciśnienie bo kilka dni
  • Odpowiedz
@marta99x nie chce się mi szukać szklanej kuli ale puścił zawór bezpieczeństwa skoro ciśnienie było powyżej 2atm. Ale dlaczego wzrosło to już nie dam razy wywróżyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg tak piec jest dwufunkcyjny, odkąd serwisant ustawił mi wszystko nic się nie działo aż do dziś, No i też ja nic tam nie dotykałam bo sie nie znam
  • Odpowiedz
@marta99x: jak nie dotykałaś to przyczyna którą podałem jest chyba najbardziej prawdopodobną, najgorsze że gwarancja może tego nie objąć bo awarię mogło spowodować zbyt wysokie ciśnienie w sieci wodociągowej. Kontaktuj się z serwisantem.
  • Odpowiedz