Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun: też się zatrzymałam na 4 odcinku i nie mogę ruszyć dalej. Mam przemożne wrażenie, że pan Reniferek szuka usprawiedliwienia dla fatalnych decyzji, które podejmował przez całe życie. Trochę jak 40 letnie bezrobotne kobiety, którym się nagle przypomina, że 20 lat wcześniej wschodząca gwiazda kina włożyła jej w kiblu palec w dupsko i jak teraz o tym myśli to wcale tego nie chciała. Koleś sam przyznał, że do pewnego momentu
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun zgadzam się, autor tego pożal się Boże serialu to obrzydliwy ekscybiicionista. Było ciekawie do 4 odcinka. Później okazał się facetem bez wolniej woli który jest sam sobie winny. Sam prowokował tę stalkerke!
  • Odpowiedz
Było ciekawie do 4 odcinka. Później okazał się facetem bez wolniej woli który jest sam sobie winny. Sam prowokował tę stalkerke!


@Nabuchodonozor_II: Ojej straszne, okazało się, że główny bohater nie jest kryształowy, jednowymiarowy i wycięty z tektury i też ma swoje za uszami. Nie jest jednoznacznie dobry, a wręcz przeciwnie. Po co komu takie nudne zwroty akcji. Chcemy prostej, łatwej do oceny historii, bez zawiłości i konieczności myślenia.
  • Odpowiedz
też się zatrzymałam na 4 odcinku i nie mogę ruszyć dalej. Mam przemożne wrażenie, że pan Reniferek szuka usprawiedliwienia dla fatalnych decyzji, które podejmował przez całe życie.


@Veela: Ale skąd ta awersja? Gdzie jest powiedziane, że serial ma opowiadać prostą, jednoznaczną historię. Główny bohater przecież też może być odrażający, odpychający, nie dający się lubić. Oglądając Sopranos kibicujesz grubasowi czy liczysz na to, że go w końcu ktoś odstrzeli?
  • Odpowiedz
@dr3vil: awersja wynika z tego, że przeczytałam wcześniej recenzje i miało byc w końcu o tym jak trudno jest radzić sobie ze stalkingiem i napastowaniem kiedy role są odwrócone i to mężczyzna pada ofiarą przemocy. Nie oglądam dalej z powodu dyskomfortu, bo bardziej nie lubię głównego bohatera niż jego oprawców. Uważam, że historia taka jak ta, o zakompleksionym, atencyjnym, nieasertywnym i nieustannie poszukującym swojej seksualności narkomanie są bardzo krzywdzące dla
  • Odpowiedz
@daeun: czy ja wiem, fakt że nie jest to serial młodzieżowy a kino dla dorosłych (wyraźne wskazanie 18+), ale mnie się podobał wątek stalkerki, świetnie odegrany przez tę babkę swoją drogą. Biorąc pod uwagę fakt że to na faktach, tym bardziej jest to przerażające. Co do scen gwałtów i seksu, to jak w każdym tego typu filmie, zwinnie ocenzurowane. Wydaje mi się że przesadzasz, albo po prostu tobie chodzi o
  • Odpowiedz
@dr3vil: czytając opinie takich ludzi zastanawiam się czy oni nie powinni oglądać wyłącznie bajek dla dzieci, gdzie bohaterowie są czarno-biali :) jak widać filmowe postacie ich przerastają.
  • Odpowiedz