Wpis z mikrobloga

Ekstraklasa jest cudem piłki nożnej.
Ja tam się cieszę z tego co się dzieje jak małe dziecko. Jeszcze bardziej bym się cieszył, gdyby puchary kończyły się dla nas na pierwszych dwumeczach.
Skończyłoby się przekładanie meczów i można by było skupić się jedynie na naszej lidze.
Amen

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: jestem za, trochę śmieszkowałem. Jednak nie da się grać regularnie jeśli mistrz Polski ściąga MYSZORA lub Zwolińskiego, taki Lech przepala swój potencjał i podejmuje nieracjonalne decyzję, a Legia po sezonie przejściowym ma kolejny sezon przejściowy z kiepskimi celami transferowymi. Póki na górze nic się nie zmieni to cały czas to będzie tak wyglądało. A czy się zmieni? Mam wątpliwości czy to się wydarzy za naszego życia
  • Odpowiedz
@Weles_Naczelnik Zgadzam się z jednym nasz top popelnił szereg błędów Lech nie jest drużyną aż tak słabą personalnie jak na to wygląda problem leży w trenerze. Raków podobny problem jak w Lechu problem leży w trenerze ale nie ma co też bronić piłkarzy.
Legia wiadomo brak kasy zakładam że Feio ma być tym co zacznie wprowadzać młodzież dla tego zwolniono Koste. Pogoń to Pogoń na nich brak mi słów.
  • Odpowiedz