Aktywne Wpisy
janburner +104
Byłem w weekend w Warszawie. To jaka jest tam inflacja na rynku matrymonialnym to kosmos. Gdzie nie spojrzysz masa chadów, oskarków, high tier normików, wszyscy zlooksmaksowani, po siłce, dobry fryz, stylówa. Jeszcze dekadę temu jak miałeś fit ciało albo umiałeś się fajnie ubrać, to już Cię to wyróżniało z tłumu szaraków. Teraz ten tłum szaraków jest wysportowany, modnie ubrany i uczesany. Rzeczy, które kiedyś dawały boost atrakcyjności - np. proste, białe zęby
Cassini +58
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych terminarzy zaplusuj ten wpis:
https://wykop.pl/wpis/72994801/jesli-chcesz-byc-wolany-do-kolejnych-codziennych-t
Miłego dnia!
///Piłka nożna///
Ekstraklasa
15:00 - ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław, CANAL+ Sport 3
17:30 - Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa, CANAL+ Sport 3
20:00 - Stal Mielec - Jagiellonia Białystok, CANAL+ Sport 3
I liga
15:00 - Resovia Rzeszów - Miedź Legnica
17:30 - Lechia Gdańsk - GKS Tychy, Polsat Sport
20:00 - GKS Katowice - Stal Rzeszów
II liga
12:00 - Radunia Stężyca - Wisła Puławy
13:30 - Lech Poznań II - KKS Kalisz, TVP Sport
17:00 - Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
17:30 - Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola, sport.tvp.pl
Ekstraliga kobiet
11:00 - UJ Kraków K - Śląsk Wrocław K, TVP Sport
Anglia, Premier League, Viaplay
13:30 - Arsenal - Bournemouth, CANAL+ Sport
16:00 - Brentford - Fulham
16:00 - Burnley - Newcastle
16:00 - Sheffield Utd - Nottingham
18:30 - Manchester City - Wolves, CANAL+ Sport
Anglia, Championship, ostatnia kolejka
13:30 - Birmingham - Norwich
13:30 - Coventry - QPR
13:30 - Ipswich - Huddersfield
13:30 - Leeds - Southampton
13:30 - Leicester - Blackburn
13:30 - Middlesbrough - Watford
13:30 - Plymouth - Hull
13:30 - Rotherham - Cardiff
13:30 - Stoke - Bristol City
13:30 - Sunderland - Sheffield Wed
13:30 - Swansea - Millwall
13:30 - West Brom - Preston
Hiszpania, LaLiga
14:00 - Real Sociedad - Las Palmas, Eleven Sports 2 i 4
16:15 - Real Madryt - Cadiz, Eleven Sports 1 i 4
18:30 - Girona - Barcelona, CANAL+ Premium
21:00 - Mallorca - Atl. Madryt, Eleven Sports 2
Francja, Ligue 1
15:00 - Le Havre - Strasbourg
17:00 - Monaco - Clermont, Eleven Sports 3
19:00 - Metz - Rennes
21:00 - Brest - Nantes, CANAL+ Sport 5, Eleven Sports 3
Niemcy, Bundesliga, Viaplay
15:30 - Borussia Dortmund - FC Augsburg
15:30 - VfB Stuttgart - Bayern Monachium
15:30 - VfL Wolfsburg - Darmstadt
15:30 - Werder Brema - B. Moenchengladbach
18:30 - 1. FC Koeln - SC Freiburg
Niemcy, 2. Bundesliga, Viaplay
13:00 - Furth - Braunschweig
13:00 - Osnabruck - FC Schalke 04
13:00 - Rostock - Karlsruher
20:30 - Kaiserslautern - Magdeburg
Niemcy, Bundesliga kobiet, Viaplay
12:00 - Bayer Leverkusen K - Bayern Munich K
14:00 - Hoffenheim K - Eintracht Frankfurt K
Włochy
18:00 - Monza - Lazio, Eleven Sports 2
20:45 - Sassuolo - Inter, Eleven Sports 1
Portugalia
19:00 - Sporting CP - Portimonense SC, Eleven Sports 4
21:30 - GD Chaves - FC Porto, Eleven Sports 4
Słowenia
15:00 - Aluminij - Bravo, SportKlub
Turcja
15:00 - Istanbulspor - Adana Demirspor
18:00 - Kayserispor - Karagumruk
18:00 - Samsunspor - Trabzonspor
USA, MLS, Apple TV
01:30 - Atlanta Utd - Minnesota
01:30 - Charlotte - Portland Timbers
01:30 - DC United - Philadelphia Union
01:30 - Inter Miami - New York Red Bulls
01:30 - Orlando City - Cincinnati
01:30 - San Jose Earthquakes - Los Angeles FC
01:30 - Toronto FC - FC Dallas
02:30 - Chicago Fire - New England Revolution
02:30 - Houston Dynamo - St. Louis City
02:30 - Nashville SC - CF Montreal
03:30 - Real Salt Lake - Sporting Kansas City
04:30 - Vancouver Whitecaps - Austin FC
///Lekkoatletyka///
01:00 - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy, I dzień, TVP Sport
//Tenis///
WTA 1000 Madryt, finał
18:30 - 🇵🇱 Świątek I. - 🇧🇾 Sabalenka A., CANAL+ Sport 2
///Piłka ręczna///
Puchar Polski, 1/2 finału
16:00 - Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock, TVP Sport
18:30 - Wybrzeże Gdańsk - Kielce, TVP Sport
Niemcy, Viaplay
20:30 - Rhein-Neckar - Hannover-Burgdorf
///Koszykówka///
Orlen Basket Liga, 1/4 finału
18:00 - Anwil Włocławek - Spójnia Stargard
18:00 - King Szczecin - Legia Warszawa, Polsat Sport 2
Hiszpania
20:45 - Valencia - Joventut, CANAL+ Sport 5
USA, NBA, 1/4 finału
01:00 - Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
///Rugby///
European Rugby Champion Cup, 1/2 finału
18:30 - Leinster - Northampton Saints, Polsat Sport News
Challenge Cup, 1/2 finału
13:30 - Sharks - Clermont, Polsat Sport 2
16:00 - Gloucester - Benetton, Polsat Sport 2
///Hokej na lodzie///
Mistrzostwa Świata, Dywizja IA, V kolejka
12:30 - 🇷🇴 Rumunia - 🇯🇵 Japonia
16:00 - 🇮🇹 Włochy - 🇰🇷 Korea Południowa
19:30 - 🇭🇺 Węgry - 🇸🇮 Słowenia
///Snooker///
11:00 - Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz półfinałowy, Eurosport 2
15:15 - Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz półfinałowy, Eurosport 2
19:45 - Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz półfinałowy, Eurosport 1
///Kolarstwo///
10:15 - Grand Prix du Morbihan kobiet, Eurosport 1
13:30 - Giro d'Italia - 1. etap: Venaria Reale - Turyn, Eurosport 1
///Sporty walki///
02:00 - UFC 301 - karta wstępna walk, Polsat Sport
04:00 - UFC 301 - walka: Alexandre Pantoja - Steve Erceg, Polsat Sport
///Wyścigi konne///
23:00 - Kentucky Derby 2024, Polsat Sport 2
///Badminton///
03:30 - Thomas&Uber Cup - mecz finałowy, Polsat Sport 2
///Sporty motorowe///
13:50 - Ferrari Challenge Europe: Mugello, Viaplay
15:00 - Ferrari Challenge Europe: Mugello, Viaplay
16:10 - Ferrari Challenge Europe: Mugello, Viaplay
18:00 - F1 - GP Miami - sprint, Viaplay
22:00 - F1 - GP Miami - kwalifikacje, Viaplay
#mecz
Kto wygra finał WTA 1000 w Madrycie?