Wpis z mikrobloga

Nigdy nie oglądnąłem #chinskiebajki #anime #manga słowo daje nawet #pokemon miałem z tego beke ale #!$%@? oglądnąłem losowy filmik na yt w którym mówili o tym ile inspiracji wyciągneli z berserka do #eldenring które tak szanuje i mówiące o całym lore anime.Skojarzyłem to z sytuacją kiedy napieprzając na siłce w rytm moondeity które wydaje mi się tak bliskie zwłaszcza mojemu charakterowi widziałem ten obraz i powiem wam no chyba nie da się mieć lepszego avatara.
Grovegod - Nigdy nie oglądnąłem #chinskiebajki #anime #manga słowo daje nawet #pokemo...

źródło: avataar

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Grovegod: wiem, no i w sumie może dobrze że nie wiesz, nie każdy gore zniesie ;p
Tak to jest, jak się ustawia avka z komiksu, którego się nie zna, konika pokonał, jakbyś jednak był ciekaw to wystarczy wpisać w google "berserk horse girl" i popatrzeć na grafiki ;)
  • Odpowiedz
Nie, mina konia ma być lepsza niż twój awatar, Guts nie umywa się do tego konia, mimo że jest silniejszy i go pociachał xd
To jest to, czym się twórcy twojej gry inspirowali, ten konik jest zwieńczeniem całego świata berserka, ikoną.
  • Odpowiedz