Wpis z mikrobloga

#famemma czyli podsumujmy geniuszy z fejmu. Nie przedłużyli kontraktu z Murańskim, bo ugieli się przed szantażem Wardęgi, który stanął w obronie dziecka Nietwojsyniaka. Pozwolili odejść Andrzejowi. Przywrócili Baxtona i dali programy prowadzić Ulfikowi. Załatwili nudną walkę w balonach, 3/4 karty jakieś nonejmy, którymi się nikt nie interesuje ani nikt tego nie oczekuje, dodatkowo mamy udawane dymy tejkfiuta.
Konferencje ma ratować przygłup uszatek, który będzie powtarzał: "Kwiecińska zamknij mordę, kwiecinska zamknij mordę" oraz ztrigerowany przez Kasjusza Tyburski, który obrażany będzie wychodził. Już się #!$%@? nie mogę doczekać.
No #!$%@? pięknie, #!$%@? wspaniałe...! Mają łeb do interesu.
Chyba niczego nie pominąłem.
  • 20
  • Odpowiedz
@Wilczynski: no mają łeb do interesu, co gala to są pod rekordem ppv. Bo ty wiesz że on chodzi o ilość sprzedanych ppv i o nic więcej? Wróć do szkoły jak nie wiesz jak się robi pieniądze
  • Odpowiedz
@Meserole: po prostu inne federacje przyzwyczaiły nas do ciekawszych barwniejszych i bardziej charyzmatycznych postaci a nie takie coś, nie patrzyłem żadnych programów bo to stypa po #!$%@? fest nie oszukując się
  • Odpowiedz
  • 0
@widzialapan: @Arbuz29 pożyjemy zobaczymy. Ile januszy wykupiła ca ale plus specjalnie dla Adamka.
Jeszcze rozumiem jakby to była pierwsza walka po dłuższej nieobecności. Ale był już pojedynek z Mamedem, kto chciał to zaspokoił zapotrzebowanie, walka dupy nie urwała, było mocno przeciętnie. Więc skąd te oczekiwania, że teraz ludzie tłumnie będą wykupować canal plus, żeby zobaczyć odgrzewane kotlety.
Fani dymów nie. Fani boksu na wieść o trzech rundach i minucie odpoczynku pomiędzy
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: czyli podsumujmy. Należysz do tych, którzy uważają że jak ktoś ma pieniądze, to ma rację. Że pieniądz określa wartość człowieka.
Nie liczy się sens tego co mowi, argument czy obiektywna prawda, tylko stan na koncie.
I oczywiście tak jak teraz szanujesz Pasternaka i Rozpare, to jak im by się podwinęla noga i by.stracilo majątek to będziesz pierwszy, żeby na nich pluć.
Coraz więcej jest takich jak ty, tzn. takich którym
  • Odpowiedz
@Wilczynski nie wiem skąd wyciągnąłeś takie wnioski. Ja tylko uważam, że ktoś kto z sukcesem prowadzi kilka firm ma lepszy 'łeb do interesów' niż anonimowy chłop z forum szykanujacym papieża oraz hostujacym cp.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: piszesz na tyle kulturalnie, że nie wypada mi cię wyzywać... aż szkoda, że tak wysoko trzymasz poziom. Nawet się.nie.dajesz sprowokować.
No wiesz... może wyluzuj trochę. Wykop to platforma do trolowania i chamskich odzywek.
  • Odpowiedz