Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Trochę spoilerowanka ale muszę po oglądnięciu dzisiejszego odcinka podzielić się z wami przemyśleniami

Bez zaskoczenia: zostaje Bartek i znów się godzą. Push and pull w pełnej krasie. Ada biedna zwichrowana -syndrom sztokholmski. Case dla psychologów na wykłady że studentami.

Bez zaskoczenia: Aperolka wali prosto z mostu. Ustawia kolejnego lepka, osiłka już sobie wytemperowala. Myślę że jakby ona połączyła się z Bartkiem nie było by takich dram bo po drugiej (może trzeciej? Ale nie więcej) akcji #!$%@? mu z liścia i zakończyła temat.

Bez zaskoczenia: śmierdzacy śledź w akcji - odpadła najlepsza przyjaciółka - no jasne, przypomnij sobie co do Judasza nie raz na nią pieprzylas.

Bez zaskoczenia: Judaszyca aż musi wyrzucać z siebie słowa taka ma chęć na Bartka, przecież ona wręcz krzyczy jaka jest nim zafascynowana. Tu niby dodaje że rodzina rodzina ale swoje wie. Jeszcze jak zwykle w swoim judaszowym wstrętnym stylu - że najbliżsi jej są Moto i Kangur - a gdzie Jędrek? Kolejny płaskacz w pysk od Judaszycy i kolejne

Bez zaskoczenia: Jęczmień wybiera Moto dla swojej starej bo mu co noc o nim jęczy jak dobrze żeby to on został, a Jędrek chce być lojalny wobec niej i gra jak ta mu zagra.

Bez zaskoczenia: Judaszyca taka koleżanka Domi a mówi do Moto - przegraliśmy!!! Miałam nadzieję że cię wybierze. Nie udało ci się #!$%@? wpłynąć na decyzję Ady i byłaś ładnie zawiedziona - jak mnie to ucieszyło.

Ucieszyło mnie również jak ta franca na setce już rozkminiala co zrobi jak to ja wybiorą no bo przecież kogo innego jak nie ja. W końcu sama mówiła Kasi że jest tu najbardziej lubiana więc oczywistym było że to ona będzie decydować a tu taki zonk. Jak milutko. Mam nadzieję że to nie ostatni raz jak spuszcza jej na łeb wiadro zimnej wody.

Mega zaskoczenie: Wiewiórka, za którą przez wiekszosc sezonu nie przepadałam za jej brak zdecydowania i podatność na podszepty tutaj rozwaliła system. Czapki z głów. Skończyła najlepiej że wszystkich uczestników ever. Ogromnie ciepło się to oglądało. Wiedziała że Mokry czeka tam na nią i ma szansę na coś po programie - co sama powiedziała że może znalazła miłość. I fajnie, niech się im ułoży, mokry może jak już będzie miał to co chce przestanie świrować z tymi wyuczonymi bzdetami, wrzuci na luz i pojadą. Serio życzę jej tego, mnie rozwaliła.

I trochę koło hotelowo; w kolejnym odcinku widać że Moto pewnie puknął Adę i tu moja rozkmina skąd ta drama u jego byłej (przed programowej) i obecnej i znów byłej dziuni. Pewnie zbliżał się ten odcinek i Moto musiał wyznać jej co się wydarzyło i ta tego nie zdzierżyła przecież nie tak się umawiali. Miał cisnąć bajere ale na lajcie a widać że jednak Moto choć w swój psychopatyczny sposób ale jest w Adę wkręcony. I Klaudyna nie wytrzymała i go pogoniła (nie na długo) Ciekawi mnie jak szybko Moto znów pokaże rogi i co będzie kolejnym zapalnikiem i w jaki sposób miałby się do finału przeparowac z Emi? I co się stało że jednak nie są z Ada (wynik pewnie kolejnej jego schizy)
  • 7
  • Odpowiedz
  • 20
@Georegik: a i jeszcze mi się przypomniało jak to Judasz wstrętny opowiadał że musi się sparować z Bartkiem żeby go #!$%@?ć! Czy wy to ogarnięcie jak ona parła na parę z nim?
  • Odpowiedz
@domkasromka: napisała na ig że da komentarz odnośnie sytuacji po finale a do tego czasu wstrzymuje się od głosu. Myślę że nie przekręciłam bo jej nie obserwuje i tylko tu czytałam:)
  • Odpowiedz
@Georegik: z ta para z Emi to była chyba ściema bo niby jak ma to nastąpić skoro Ada i Bartek teraz ponownie wielka miłość a jutro to chyba już będzie to na co Bartek od dawna liczył. Mnie zastanawia co takiego się wydarzyło, że Ada i Bartek nie mają kontaktu po programie
  • Odpowiedz
@wyroczniaa1: Bartek nie będzie z Adą na ścieżce lojalności bo uczestnicy na Nich nie zagłosują. Agnieszka ma wygrać program pewnie z Jędrkiem bo niby z kim.
  • Odpowiedz