Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, nie spodziewałem się, że blackpill to prawda. XD Więc tak byłem zakochany w koleżance z grupy tak z 1,5msc., miałem jakieś plany i nadzieje w związku z nią, chciałem budować relację. Ale wszystko skończyło się wczoraj. Byliśmy we czwórkę w klubie (ja, 2 koleżanki z terapii i kolega tej koleżanki, w której byłem zakochany). No i tak do 1:00 jeszcze wszystko było spoko, ale co zaczęła #!$%@?ć po tej godzinie to się nadaje, by określić to mianem "z kamerą wśród zwierząt". Mianowicie zaczęła się trzeć o jakiegoś czarnucha, gadali trochę i po 20 minutach już się przytulają. Myślę #!$%@?, co ja jeszcze tu robię. No ale niestety miałem pociąg na chatę taki, że musiałem wytrzymać. Czemu laski to takie parszywe stworzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ja ją próbowałem jakoś wspierać XD Za dobre serce mam

#przegryw #blackpill
  • 20
  • Odpowiedz
@WybuchoweUdkoKurczaka: Zostałeś kumplem beta orbiterem. Zakręć się z jakąś grupą z erazmusa, np. Hiszpanów czy innych Włochów z akademca. Jak zaliczysz z nimi dwa wyjścia na kluby to zobaczysz jakie są polskie dziewczyny a nawet starsze kobiety. Szok niesamowity xD
  • Odpowiedz
@WybuchoweUdkoKurczaka: To jak ci zależy, to działaj, a nie chodzisz do klubu jak kolega. Nie licz na to, że ona doceni twoje 'dobre serduszko' - i jak z terapii, to pewnie nie chce być ze spierdoxem :D
  • Odpowiedz
@WybuchoweUdkoKurczaka nie ma co być tak naiwnym i liczyć że laska doceni twoje dobre serduszko, ja już to odpuściłem, zacząłem mówić łaskom to co chcą usłyszeć i odrazu kręcę z kilkoma naraz (#!$%@? z tego skoro i tak z żadną nie będę ¯_(ツ)_/¯)
  • Odpowiedz