Wpis z mikrobloga

#zwiazki ehh miałem napisać poradnik dla #przegryw jak wyrywać w klubie ale po ostatniej sytuacji to nie ma sensu.. spotkałem brzydkiego kolegę ( niski lysy polacka twarz) w klubie I próbowaliśmy razem wyrywać ale laski na jego widok przewracaly oczami i uciekały na drugi koniec sali.. i tak sobie teraz myślę czy te wszystkie moje tricki by działały jakbym wyglądał jak on? Np "podryw na stolik" jak chodziłem wczesnie do klubu żeby zająć fajny stolik i jak wchodziły laski i rozglądały się gdzie usiąść to im pokazywalem że jestem sam I mogą się dosiąść i się dosiadały i później juz leciało.. no myślę że by się nie dosiadły. Musielismy sie rozdzielić zebym cos mogl poruchac a jego widzialem jak ochrona wynosi bo upil sie do zgonu.. takze liczy się tylko wygląd. Sam jestem dość średni z wyglądu ale do klubu odpierdzielam się że wyglądam 2x lepiej niż nacodzien, sama fryzurę ukladam 30 min, perfuma, markowe ciuchy i leci nawet bajery nie trzeba
  • 17
  • Odpowiedz
@Pechpechpech ja jak chodziłem na kluby to będąc średniakiem totalnym szło modelki wyrwać, bo te laski to i tak tma głównie liczą na jakąś szybka zabawę i alkohol im w tym pomaga. Z tym, że pewnie musisz mieć te minimum przyzwoitości w mordzie żebys im z wyglądu nie przeszkadzał, bo nie podobać się to trochę co innego. Z tym, że ja to żałuję czasu poświęconego na takie pustaki i polecam w
  • Odpowiedz
  • 0
@Koksixk: dokładnie. Dlatego trzeba się odpoerdzielic i średniak może ruchac nieźle laski. Ja też bym wolał mieć dziewczynę I nie szlajać się po tych klubach ale nie widzę innej opcji na ej poznanie niż klub. Może w końcu trafie na porzadna i fajna bo juz raz trafiłem ale nie zapisało mi jej numeru tel
  • Odpowiedz
@Koksixk oooo ten dobrze napisał. Fajne laski za to można poznać w klubach ale nie takich klubach jak na Floriańskiej w KRK tylko trzeba iść na dobrą imprezę, gdzie ludzie przychodzą dla muzyki i płacą 20-50 zł za wstęp. W KRK cyklicznie są imprezy dubowe, psytrancowe, fajne techno, na takie cykliczne imprezy przychodzą często te same ryje i można poznać kogoś naprawdę fajnego.
  • Odpowiedz