Wpis z mikrobloga

@mieczyslawow: regularnie co roku.
Ja to w sumie mam w dupie, tak sobie zaplanuje żeby w Łodzi nie być, ale pewnie nawet i dla zawodników takie bieganie to nic przyjemnego
  • Odpowiedz
@mieczyslawow: cały weekend, i niestety to nie nowy Jork gdzie truchtają sobie wokół cdntral parku, jak spojrzysz na mapę to miasto podzielone na getta z #!$%@? nawet komunikacja miejska, sposób organizacji trasy to patologia.

Mozna zrobić krotsza petle i 2 okrążenia no można ale nie bedzie PRESTIŻOWO.

Więc #!$%@? komunikacje na 2 dni po to żeby biegacze mogli biec po dziurawych trasach biegnacych po PRESTIZOWEJ okolicy skladajacej się z 3pasmowek wdluz
  • Odpowiedz
@mieczyslawow: ależ ja to wiem. Nie no faktycznie zamkniecie glownego dojazdu na największe osiedle to zaden problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego jeszcze pięknie zgrali sie z niedziela handlową.

Wspaniałą to jest impreza, oby nie powtorzyla sie w takiej formie juz nigdy
  • Odpowiedz
@Leniek: czyli cała Retkinia nagle o 14 postanowi ruszyć do siebie na osiedle. Acha. Spoko. Bieg pierwotnie miał się odbyć 7 kwietnia, ale ze względu na wybory musiał zostać przeniesiony na ten termin, więc #!$%@? o niedzielę handlową do Tuska.
  • Odpowiedz
@mieczyslawow: a to w weekend wyborczy jest zakaz biegania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sobote będą, w niedziele to wątpliwe. Nadal nie zmienia to faktu że w tej formie jest to pomysł patologiczny, bo ani to atrakcyjna trasa ani łatwa do zorganizowania a uciążliwa maksymalnie.

Rownie dobrze mogliby biec trasa WZ w obie strony + pietryna i impreza nic by nie straciła a nie byłoby to tak
  • Odpowiedz
@Leniek:
W weekend wyborczy nie ma zakazu biegania, ale podczas tego maratonu odbędą się również Mistrzostwa Polski w maratonie z możliwą kwalifikacją olimpijską, Poza tym przyjedzie sporo osób z całej Polski i jak oni mieliby zagłosować w swoich małych ojczyznach, jak braliby udział w maratonie.

Oczywiście. Jest lepiej zorganizowany niż rok temu. Retkinia będzie uwolniona pierwsza, a potem kolejne sekcje. Ruch tramwajowy będzie w miarę możliwości utrzymany na głównej arterii, więc
  • Odpowiedz
Oczywiście. Jest lepiej zorganizowany niż rok temu.


@mieczyslawow: nie pytam czy lepiej tylko czy dobrze

Mamy bardzo prestiżową imprezę, na którą przyjedzie sporo zawodników z całej Polski, to zamiast się cieszyć, to jest ciągłe narzekanie.


@mieczyslawow: To może w imie prestiżu zrobmy na tej samej trasie jakiegoś ironmana takiego tygodniowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo wyścig samochodowy 24h

Zawodnicy przyjadą, pojadą I zostawia w miescie mniej
  • Odpowiedz
@sargento: Obrazek nietrafiony, ponieważ rowerzyści mają możliwość wyjechania na chodniki lub na ulice obok samochodów - nie są więźniami, występuje koegzystencja. W dniu wydarzenia biegowego to samochody są zablokowane, a patrząc na nasz aspekt łódzki, to jest jeszcze cała reorganizacja MPK i dojazd komunikacją miejską lub samochodem jest niemożliwy. Zrozum, że w weekend ludzie normalnie pracują, dostać się jutro do pracy rano do centrum jest utrudnione.
  • Odpowiedz