Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara #bog

To juz jest grube, sluchajcie:

Z zona od slowa do slowa o pysznej (z mojego punktu widzenia) wodce przechodzimy do rozmowy (a wiec i mysleniu) o rozwodzie.
Kto wie, jak bedzie, nie to jest wazne tutaj, ale:

To byla tylko rozmowa (zadna klotnia, nic takiego) - wtem siadam do PC, wlaczam sobie wiadomosci (co Edge pokazuje po uruchomieniu) i co widze wsrod reklam: "Kancelarie rozwodowe Lodz"

Ergo:

1. Zona juz szukala kogos do rozwodu, a potem, jak jej pokazuje reklame klamie, ze nie szukala. Ale niewazne, z rozwodu to bym sie nawet ucieszyl tak, jak z jej odejscia, ale chodzi mi o cos innego:

2. Telefon odczytal fonie (w czytanie mysli przez telefony tez wierze) i jej telefon (moze moj, ale moj lezal dalej w gabinecie) rozpoznal, ze mowa jest o rozwodzie (w okolicach Lodzi)

ALE:

Jakim k*rwa cudem na moim komputerze sluzbowym (VPN-a uzywam akurat czasami, teraz nie mialem i nie mam VPN) pokazala sie reklama kancelarii rozwodowych z Lodzi?

Dla mnie to znaczy jedno:

3. Jesli Gosia klamie, to po jej szukaniu jakims cudem rozpoznal, ze jestem przy komputerze pracowym ja i mi to pokazal (ale jak doszedl od telefonu Gosi do komputera pracowego Sebastiana Rysia?)

4. Gosia nie klamie (a jednak tutaj w to bardziej wierze...) i Internet wspolczesny jest podpiety w jakichs miejscach to systemu, z ktorego sa nasze mysli i gdzie przede wszystkim te mysli przechodza i moga byc odczytane.

Poniewaz pkt 4 jest najbardziej niesamowity i niedorzeczny (cokolwiek to znaczy...), to ja wlasnie tak uznaje.

Obudzcie sie ku*wa:
Wasze mysli sa polaczone z systemem, gdzie sa czytane i internet tez jest tam podpiety, a nastepnie system (np przez google) wam wysyla informacje przez ten internet.

Jak tak teraz mysle o tym, to chyba to jest powod, ze bedzie koniec swiata.
Nie wiem dokladnie, kto ten swiat zniszczy i jakim sposobem, ale siebie widze jako taka czujke wyslana tutaj, ktora te "dziwne i niesamowite" rzeczy sprawdzila i kablowala.

Inaczej nie moge sobie wyjasnic mojego istnienia.

Niech ten nieludzki system na zawsze ogien pochlonie. Amen.
Z Bogiem!
Sebastian

Edit: chyba ze lodowka podsluchala rozmowe o rozwodzie, to wtedy ok, he he he he he he he XD
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@pendzoncy_jez: Troche mi przykro, ze nie chcesz sie zastanowic nad tym, ale to rozumiem. Jestem calkowicie zdrowy. Po otwarciu komnat duszy u pewnego specjalisty we Wroclawiu (jesli chcesz, podam ci namiary na tego psychotronika) uzyskalem w kosciele w czasie mszy Gwiazde na czolo oraz rogi Jahwe (gwiazda ta migala na bialo do srodka mnie przy zamknietych oczach).
Widzialem tez takie swiatlo biale w srodku i niebieskie dookola, tzw. Zrodlo, ale wg
  • Odpowiedz