Wpis z mikrobloga

Przecież te dwa zestawienia zjadają już całą kartę walk Fame, są dziwne, ciekawe, frikowe, nowe, będzie trochę trash-talku w pierwszym zestawieniu. A to dopiero początek. Jak dograją do tego Magical- Rafonix, a jest tego blisko to będzie złota gala. A w fame serio takie gówno i flaki z olejem, że jeszcze tę galę przelecą na swojej marce i nazwie, ale kolejna jeśli pójdą w tym kierunku to już nawet najgłupsze normictwo się zorientuje, że nie warto płacić 50zł za takie coś.
Jak Clout nie podwyższy ceny i utrzyma swój poziom to jest to idealny atak na zgarnięcie freakfightowej widowni, a nie zamknięcia się na daunów bungee.

#famemma #cloutmma
Beszczebelny - Przecież te dwa zestawienia zjadają już całą kartę walk Fame, są dziwn...

źródło: Screenshot 2024-04-26 at 11-20-22 𝗖𝗟𝗢𝗨𝗧𝗠𝗠𝗔 (@cloutmma) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
no ale hajs od canal+ sie zgadza


@p-word: Umowa z Canal+ podobno na razie jest tylko na jedną galę. Jak nie wypali, to wrócą to PPV pewnie
  • Odpowiedz
@p-word: #!$%@? nie upadną, fame jest takie popularne i ma już tak wyrobioną markę, że nieważne jakie gówno zaserwują ludzie i tak to kupią
  • Odpowiedz
@Beszczebelny wczoraj chciałem zobaczyć co to te bungee jest, nigdy wcześniej tego nie oglądałem, obejrzałem może z 10minut urywkami, Boże święty kto to ogląda? Dra morde popisując się h wie czym, a to ani śmieszne ani zabawne, komu to imponuje? XD
  • Odpowiedz
@p-word: ludzie zawsze narzekają na ceny czy jakość po czym i tak to kupują xD tyczy się to wszystkiego od zakupow w biedrze/obiadu w knajpie po kupienie ppv na galę freak fightów
  • Odpowiedz