Wpis z mikrobloga

#lublin #ikea #kiciochpyta #lubelskiobserwator

Halo Mirki z Lublina, jest mini quest do zrobienia w CH SKENDE i ogromna prośba.
Bardzo proszę o plusowanie dla zasięgu.

tl;dr;
Szukam dobrej duszy, która by mi pomogła i odebrała małą paczkę z Ikei w centrum handlowym SKENDE IKEA LUBLIN i wsadziła do paczkomatu Inpostu 150m dalej. O ile ktoś będzie na miejscu, to 15 minut roboty, oferuję 2 kawy albo 2 piwa (30PLN)


pełne info:
Narzeczona sobie wymarzyła lampkę nocną z limitowanej serii Ikea. Przedmiot niedostępny w sprzedaży online, a ja mam do najbliższej Ikei 100+km. Zresztą wszystkie lampki już się sprzedały. Ale w poniedziałęk wyczaiłem klosz w IKEA LUBLIN i podstawę na OLX. Podstawa z OLX już doszła, ale niestety odbiór klosza z IKEI przerósł możliwości kuriera inpostu (nie udało mu się tego zrobić od 4 dni i raczej już nie uda). Nie ma opcji dodzwonienia się do Ikea w Lublinie (tylko ogólnopolskie call center), obdzwaniałem wszystkie sklepy w galerii handlowej, ale wszyscy w pracy i nie mogą wyjść. A ja do Lublina mam 400km w jedną stronę.

Potrzebuję kogoś ogarniętego, kto będzie w stanie dzisiaj:
- zdzwonić się ze mną
- odebrac paczkę z Ikei (28x28x12cm, 1kg, już opłacona)
- przejść pod RTV AGD i odebrać z automatycznej drukarki wydrukowaną etykietę (jest tam taka zdalna drukarka)
- nakleić etykietę (przydałaby się taśma klejąca, ale jak coś mają ją w księgarni Świat Książki)
- wsadzić paczkę do paczkomatu.

Bardzo proszę o wiadomość z nr tel jak ktoś ma ochotę i jest w stanie zrealizować takie zadanie. I info kiedy mógłby to zrobić, żebym mógł ogarniać to przed kompem (drukowanie etykiety itd).

W gratisie dorzucam jako nagrodę za questa plusowanie wszystkich postów przez miesiąc ;)

Dzięki!
  • 1
  • Odpowiedz