Wpis z mikrobloga

Witajcie, miΕ‚oΕ›nicy ŚrΓ³dziemia, gier bitewnych i modelarstwa! 🌍

Z ogromnΔ… przyjemnoΕ›ciΔ… prezentujΔ™ Wam Ε›wieΕΌo pomalowane figurki Citadel Guard do gry Middle-Earth Strategy Battle Game. Te wyjΔ…tkowe modele reprezentujΔ… elitarnΔ… straΕΌ Minas Tirith - wΕ‚Γ³cznikΓ³w i Ε‚ucznikΓ³w, ktΓ³rzy z niezachwianΔ… odwagΔ… broniΔ… BiaΕ‚ego Miasta przed najazdami wrogΓ³w.

πŸ›‘οΈ Citadel Guard Spearmen to niezΕ‚omni obroΕ„cy, ktΓ³rych dΕ‚ugie wΕ‚Γ³cznie tworzΔ… nieprzeniknionΔ… Ε›cianΔ™ dla kaΕΌdego, kto oΕ›mieli siΔ™ zbliΕΌyΔ‡ do murΓ³w ich twierdzy.

🏹 Citadel Guard Archers to mistrzowie Ε‚uku, ktΓ³rych precyzyjne strzaΕ‚y potrafiΔ… przesΔ…dziΔ‡ o losach bitwy, zanim wrΓ³g zdΔ…ΕΌy dostrzec bΕ‚ysk ich ostrzy.

Podczas malowania tych modeli, skupiłem się na każdym, nawet najmniejszym szczególe, aby oddać honor i dostojeństwo, które są synonimami Citadel Guard. Od lśniących zbroi po starannie wykonane emblematy Gondoru, każdy element został pomalowany z pasją i perfekcjonizmem.

JeΕ›li kolekcjonujecie armiΔ™ Gondoru, Citadel Guard w dwΓ³ch wariantach, nie tylko wzbogacΔ… Wasze kolekcje, ale rΓ³wnieΕΌ dodadzΔ… gΕ‚Δ™bi taktycznej podczas rozgrywek. SΔ… one gotowe stanΔ…Δ‡ na straΕΌy Waszych zwyciΔ™stw i opowieΕ›ci, ktΓ³re razem napiszecie na polach bitew ŚrΓ³dziemia.

ZachΔ™cam do odwiedzenia mojej strony, gdzie znajdziecie galeriΔ™ tych niesamowitych modeli oraz wiΔ™cej informacji o procesie ich tworzenia:

➑️ https://noocnikpaints.com/mesbg-citadel-guard-prezentacja/

Aby być na bieżąco z kolejnymi projektami i malowanymi przez mnie modelami, śledźcie mój profil na Instagramie:

πŸ‘€ https://instagram.com/noocnikpaints/

Serdecznie pozdrawiam i ΕΌyczΔ™ Wam inspirujΔ…cego dnia peΕ‚nego twΓ³rczych pomysΕ‚Γ³w!

#middleearthstrategybattlegame #mesbg #citadelguard #gondor#malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #grybezpradu #noocnikpaints
noocnikpaints - Witajcie, miΕ‚oΕ›nicy ŚrΓ³dziemia, gier bitewnych i modelarstwa! 🌍

Z o...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 1680772536453-01

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz