Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Produkcja totalnie się nie popisała na tym rajskim. Jak można zostawić osobę, która zgodnie z zasadami RR została wyrzucona z hotelu i dać ją z powrotem do pokoju partnerki, która go wyrzuciła? Kto by to nie był, to jest to mega niekomfortowa sytuacja dla osoby która się pozbywa uczestnika, a przecież trafiło jeszcze na dodatek na toksyka. To nie powinno się wydarzyć i to jest mega słabe. Zero zasad w tym programie. Dno.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 5
@BigShow: Zapewne masz rację. Nie zmienia to faktu, że zostawili mega toksyka, żeby się oglądalność kręciła. A decyzję Ady wrzucili do kosza. Co innego jest przywrócić uczestnika przez kogoś innego, tak jak wcześniej były powroty, a co innego olać decyzję osób wybierających. Była taka sytuacja wcześniej? Bo ja nie kojarzę.
  • Odpowiedz
Nie zmienia to faktu, że zostawili mega toksyka, żeby się oglądalność kręciła.


@Anapara: To prawda. No ale toksyków to nie ma chyba tylko w Teletubisiach, bo nawet w Smerfach jest Gargamel. Więc jak ktoś nie lubi oglądać toksyków, to chyba nie jest program odpowiedni.

. A decyzję Ady wrzucili do kosza. Była taka sytuacja wcześniej?


Nie było, ale wcześniej były powroty, więc wychodzi na to samo co teraz. Ktoś, kto odpadł,
  • Odpowiedz
@BigShow: Gargamel jako uosobienie zła zawsze przegrywał. Smurfy go w każdym odcinku pokonywały, a Bartek jest przez produkcję pchany do finału, zaś przegrywają kolejno dziewczyny, które dręczył.
  • Odpowiedz
  • 0
@BigShow: A czy ja stwierdziłam, że gdzieś nie ma toksyków ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodziło, mi o ten sezon, że powrotów miało nie być, sorry faktycznie źle się wyraziłam.
  • Odpowiedz
że powrotów miało nie być


@Anapara: Jedna. Z. Uczestniczek. Odpadła. Z. Powodu. Choroby.

W momencie, gdy już jest za późno na wprowadzenie nowego uczestnika.
  • Odpowiedz
Gargamel jako uosobienie zła zawsze przegrywał. Smurfy go w każdym odcinku pokonywały, a Bartek jest przez produkcję pchany do finału, zaś przegrywają kolejno dziewczyny, które dręczył.


@heheszka2: Bartolomeo jako uosobienie zła zawsze przegrywał w programie. Dziewczyny go za każdym razem odrzucały, a Gargamel jest przez twórców pchany do kolejnych części Smerfów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz