Wpis z mikrobloga

Dobra Noc wszystkim.

Chciałabym oficjalnie ogłosić, że jestem popier^olona [potrzebuję przerwy od myślenia więc piszę do siebie, bo kto normalny będzie czytał te wypociny xD]

Mój szefu wrzucił mi case do zapoznania się o 16:00 i o 8 mam z nim spotkanie, więc siedzę teraz w nocy (najłatwiej mi się skupić i najbardziej kreatywnie wtedy myślę) i rozpisuję projekt stulecia [i tak pewnie nic się z tego nie ziści] xD

cholerny ElAsTyCzNy CzAs PrAcY xD

Młodzieżo
Nie uczcie się w szkole, dobrze Wam radzę.

Zaakceptujcie niższy stan życia, szczęście z małych rzeczy.
Popracujcie sobie bez odpowiedzialności, bez stresu, że od ,,Ciebie" zależy czy XYZ będzie działać dobrze/ekonomicznie/sraty.taty.
W pracy na maszynach też można ogarnąć świetne stawki, a przynajmniej nie macie takiej odpowiedzialności na sobie xD [chyba, że taką by nie umrzeć, albo po prostu nie puścić maszyny z błędami kosztującymi firmę 2 miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to już problem kierownika ( ͡° ͜ʖ ͡°) ]

Na obronę szefa dam znać, że sama chcę przejąć pewien ,,projekt" (z własnej woli, wiąże się to z wyższą kasą, a Wrrronika lubi pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a jako że temat dość świeży i trzeba obgadać i się dostosować ,,na szybko", to wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię sobie posiedzieć w nocy, tak czy siak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ehhh te elastyczne, młode korpo-januszo-firmy, w których pracujesz na wszystkich stanowiskach jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elo, wracam do gryzienia cukierków, bo ilekroć je wkładam do buzi to nie umiem ssać, taki ze mnie różowy pasek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracazdalna #praca
  • 2
  • Odpowiedz