Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że nowe update jest najgorszą aktualizacją w historii gry? De facto za update nie poszła ani jedna zmiana jakościowa w rozgrywce, ani funkcja. Cały duży update podniósł wymagania sprzętowe gry, a w zamian dał nową grafikę łapania pokemona, inny wygląd mapy i avatary xD

Może bóldupię, ale czy w Niantic siedzą debile, którzy nigdy nie widzieli konsolowych Pokemonów? Skoro zrobiono ''środowiskowy update'' to aż prosiło się np. o:
- wprowadzenie na mapce nowych obiektów na bazie pokestopów - drzewek, krzaków, głazów, z których wypadałyby pokemony,
- wprowadzenie na bazie pokestopów drzewek berries,
- wprowadzenie na bazie pokestopów i zespołu R nowych NPC np. Kurta + dropienie apricornów z drzew/pokestopów. W końcu powstałby jakiś sensowny system craftingu pokeballi. To samo z innymi NPC - fagas od klucia jajek, fagas od powerupowania wybranego pokemona, handlarz, który za coiny opychałby nam fanty ze sklepu czy shiny magikarpa,
- specjalne punkty na mapie z różnymi typami biomów, w których tworzyłoby się swój hideout - miejsce do zbierania bonusów, slotów na hodowanie berries itd.

Tyle pomysłów niewykorzystanych... A oni #!$%@? dodali inną mapkę i zwiększyli spawny Kanto jednym ruchem fjuta na klawiaturze xD Pora na CS-a.

#pokemongo
Logytaze - Czy tylko ja uważam, że nowe update jest najgorszą aktualizacją w historii...

źródło: headbutt

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Logytaze: chłopie narzekasz ze update zwiekszyl wymagania gry, a chcesz dodac tyle bzdetów, ze szkoda gadac, juz pomijam fakt ze te twoje mechaniki byly by uzywane dwa dni po updacie, a po tygodniu kazdy by o nich zapomnial
  • Odpowiedz
  • 0
@revantes: Tak by było. Tylko moje sugestie opierają się na już istniejących mechanikach. Równie dobrze możesz stwierdzić, że nikt nie kręci pokestopami i nie robi Giovanniego.
  • Odpowiedz
@Logytaze: znaczy jakby wprowadzali sensowne mechaniki to jestem za, brakuje mi rozmnazania pokemonow to napewno, bo teraz poza eventami to jajka ludzie wykluwaja przy okazji, watpie zeby ktos zbieral malinki z drzew:P, Ale tak jak mowie kazdy rozwoj gry jest krokiem naprzód, a niantic ostatnimi czasy zrobil maszynke dla kasy, wiekszosc questów za paywallem a tak naprawde nagrody w nich sa srednie.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Od dwóch lat każda kolejna aktualizacja to jeden krok naprzód i dwa kroki wstecz, ja już tylko łapię pokemony gotchą w drodze do pracy bo szkoda mi więcej czasu na to gunwo
  • Odpowiedz