Wpis z mikrobloga

  • 264
@Idaho59: O pisiorach po prostu nie da się powiedzieć nic dobrego. Buńczuczne chłopstwo oderwane od pługa - kłótliwe, niekompetentne, ze słabością do alkoholu, z przerośniętym ego. Obraz swojego elektoratu
  • Odpowiedz
Kaczor to tchórz, razem ze swoim cyrkiem małp.


@Idaho59: jak wielu peowcow itp. Było gdy ekspozycji wygłaszał MSZ z pisu na sali plenarnej?
  • Odpowiedz
@Gozd ilu Peowcow uciekło przed kobietami do Czerwonego Boru i chciało wyprowadźic wojsko na ulicę? Albo sprowadziło 100 radiowozów przed swoją ruderę?
  • Odpowiedz
@TwojHimars: pięknie podsumowane. Buta i chamstwo, niczym szlachta, żadnych chęci ani kompetencji do zarządzania czymkolwiek. PiS to najgorsza spuścizna tego co wyrządziły lata komuny temu narodowi. Obrzydliwy twór mający na celu wyciąganie pieniędzy z budżetu dla swoich. Kiedys myślałem że Kaczyński ma jakąś wizję swoją, ale jemu tylko chodzi o samą władzę i możliwość rozkradania Polski przez jego współplemieńców
  • Odpowiedz
ilu Peowcow uciekło przed kobietami do Czerwonego Boru i chciało wyprowadźic wojsko na ulicę? Albo sprowadziło 100 radiowozów przed swoją ruderę?


@Idaho59: ja zadałem prostrze pytanie jak się interesujesz ekspozycji to powinieneś łatwo odpowiedzieć.
Jak juz chcesz sie bawic. Jeden Tusk I drugi buda chcieli skozusyac z ustawy o pomocy bratniej - znaczy aby wojskoni policja koalicjantów z winnych krajów wysłało do Polski w obronie ciemiezonych swoje siły pozadkowe.
Chyba im
  • Odpowiedz
jaki to język, w którym piszesz, sorry ale nic nie rozumiem


@Idaho59: ja się polskiego nie uczyłeś to możesz nie zrozumieć, a może nie czytasz całościowo tylko składasz cyferki jedna po drugiej.
Dodatkowo bardzo skomplikowane jest ogarnięcie, że ktoś nie trafił w odpowiedni klawisz na telefonowej klawiaturze, i tak zamiast spacji jest n. Nie oceniam, stwierdzam. Tym bardziej, że jedynym twoim argumentem jest moja pisownia, a to bardzo duzo wnosi do
  • Odpowiedz