Wpis z mikrobloga

  • 0
@Grooveer: Ja nie się nie pytam czy ma prawo czy nie ma. Tylko czy można się z tego cieszyć. Bo np. zaraz mi ktoś zarzuci, że się ciesze, bo cześć Ukraińców wyjedzie z Polski czy coś...
  • Odpowiedz
Jaka jest wykładnia wykopu na ten temat, żeby nie zostać ruskim agentem? Mozna się z tego cieszyć?


@Wilczynski: Skomplikowana, niby to nasza wojna i jak padnie Ukraina, to będziemy następni, ale jednocześnie każdy, kto chce wysyłać Saszki na Ukrainę to ruska onuca. Nagle zabieganie o zapewnienie Ukrainie odpowiedniej liczby żołnierzy w celu mielenia ruskich to onucyzm. A jeszcze nie tak dawno sporo osób chciało interwencji NATO na Ukrainie i wojny z
  • Odpowiedz
  • 0
@Grooveer: jak może być dramatyczna jak ruskich zginęło z 600 tysięcy i nie rekruta, rafinerie płoną, korupcja, rakiet mają tyle co wyżebrają od Korei pn.
A Ukraińcy nie giną...?
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako: "Skomplikowana, niby to nasza wojna i jak padnie Ukraina, to będziemy następni, ale jednocześnie każdy, kto chce wysyłać Saszki na Ukrainę to ruska onuca. Nagle zabieganie o zapewnienie Ukrainie odpowiedniej liczby żołnierzy w celu mielenia ruskich to onucyzm. A jeszcze nie tak dawno sporo osób chciało interwencji NATO na Ukrainie i wojny z Rosją. ( ͡º ͜ʖ͡º)"
Doskonale ująłeś moje wątpliwości...
  • Odpowiedz