Wpis z mikrobloga

#leasing #auto #jdg
Hejka, chodzi mi po głowie zmiana autka na coś nowszego i pomyślałem że dobrym sposobem może okazać sie leasing. Mam JDG i jestem vatowcem, aktualnie skala podatkowa, myślałem nad seat leon z 2020 roku, na znanym portalu chodzą w granicach 80k brutto.
Jak by to wyglądało przy wkładzie własnym 40%, na powiedzmy 36/48 miesięcy, wykup jak najniższy bo autko chciałbym zachować.

W sumie jak ktoś ma sugestie co do samego auta to zapraszam do dyskusji xd
Na codzień nie jeżdze dużo, sporadycznie co kilka miesięcy jakieś dłuższe trasy 300km w jedną strone
  • 11
  • Odpowiedz
@reedy: Seat spoko opcja, raczej tanie auto w utrzymaniu. Ogólnie kupuj to co Ci się podoba, obecnie nie ma większych różnic w awaryjności pomiędzy markami, więc wybierz to, z czym dobrze się czujesz. Podrzucam i 1 i 2 ofertę. Ogólnie sama procedura jest banalnie prosta, bez wychodzenia z domu, spotykania się - wszystko podpisujesz zdalnie tj. kod SMS, umowa przychodzi na maila podpisana podpisem kwalifikowanym. Wniosek zajmuje 10-12 minut, decyzja do
OptiFinance - @reedy: Seat spoko opcja, raczej tanie auto w utrzymaniu. Ogólnie kupuj...

źródło: obraz_2024-04-25_084535913

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@OptiFinance: okej, pięknie dzięki, a sam wybór auta jak działa? bo jestem troszke zielony w tym temacie. Moge znaleźć sobie dowolne auto tylko upewnić się że będzie sprzedane na FV + VAT czy trzeba u jakiś dilerów szukać czy innych miejscach?
  • Odpowiedz
  • 0
@OptiFinance: a powiedz mi, te odsetki które są oprocentowane WIBORem, one mają wpływ tylko na miesięczne raty? pierwsza wpłata oraz wykup jest "wolny" od tego?
i czy mógłbym prosić o jeszcze jedną wycene, 75k brutto, 20k pierwsza wpłata, 35 miesięcy i wykup te symboliczne 1%, nie wiem czy nie nadużywam już zbytnio mirkowej grzeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo znalazłem w tej cenie fajne autko, a że
  • Odpowiedz