Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #prad
Mirki mam pytanie, bo pierwszy raz kupuje mieszkanie, klucze mam dostac do 20 maja od sprzedającej, a ona dziś do mnie dzwoni, że ona swoją umowe na prąd wypowiedziała i teraz dostała pismo że 2 maja będą liczniki zdejmować i że musze podpisać umowe nową... Tylko tak czytam w internetach, że umowe z dostawcą prądu to się podpisuje dopiero po spisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego i jestem w kropce.
  • 8
  • Odpowiedz
@Sheta: Jak nie ma licznika to nie będzie czego spisywać. W protokole wpisujesz że licznik zdemontowany i elo. Wszystko jest dobrze.

Zadbaj tylko o to żeby znać numer PPE (punktu przyłącza energetycznego) od sprzedającej mieszkanie, będzie potrzebny przy zawieraniu umowy.
  • Odpowiedz
@Sheta:
Ale ci powiedziała że teraz musisz podpisać umowę?
Zdejmą licznikl 2 maja to dopóki nie zawrzesz umowy i nie powieszą nowego mieszkanie będzie bez prądu i tyle.
  • Odpowiedz
@Sheta: Nie masz powodów do stresu, to nie jest sytuacja w żaden sposób dla ciebie zagrażająca czymkolwiek.

Ale jak to różowa - trzeba zrobić z igły widły bo stresujesz się czymś innym, więc doszukujesz się dziury w całym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Sheta przecież rozwiązanie umowy można wypowierfuen w każdej chwili, nawet jak przyjdzie monter demontować licznik można poinformować o zmianie decyzji. W czym baba ma problem? Już nie mówiąc że po co rozwiązywać umowę i płacić za podłączenie jak można przekazać licznik na 1 formularzu.
  • Odpowiedz