Wpis z mikrobloga

@Amenotejiikara:

The Windows MSI installation file is protected by an authenticode signature, this means that authenticity and integrity checks are verified directly by Windows when you run the program.

To verify the portal ZIP file, you must download and install Gpg4win. Then follow the verification instructions below.


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Instalator ma podpis i jak przy jego otwarciu wyświetli się że jest podpisany to znaczy że nie było żadnego
  • Odpowiedz
@supra107:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Instalator ma podpis i jak przy jego otwarciu wyświetli się że jest podpisany to znaczy że nie było żadnego ataku MITM i instalator jest czysty.

tego nie czytałem bo akurat interesuje mnie weryfikacja weryfikacja wersji portal ZIP file a to właśnie z tego dałem screen

To verify the portal ZIP file, you must download and install Gpg4win. Then follow the verification instructions below.

i tu
Amenotejiikara - @supra107: 
 Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Instalator ma podp...
  • Odpowiedz
@supra107: dobra musiałem przełknąć schizo obawy i pobrałem bez sprawdzania. Ale tak z ciekawości na przyszłość to jak to zweryfikowałeś? Bo ja też wpisywałem w cmd (lokalizacja pliku) gpg --keyserver keys.openpgp.org --recv-keys BF5A669F2272CF4324C1FDA8CFB4C2166397D0D2
i #!$%@? to dało
  • Odpowiedz