Wpis z mikrobloga

  • 0
u mnie ujek OUT, zapewne do piątku albo najbliższych abominacji ( ͡º ͜ʖ͡º) ---> wieczorne pozycje zmazały mały zysk z południa. dzień kończę 104zł +
  • Odpowiedz
dzień kończę 104zł


@michelney: Za te te 104 zł, zapakowałbym mikro L i zostawił ustawiając stopa pokrywającego 104 zł. Nawet gdyby żarło to kosmicznych pieniędzy z tego nie będzie, ale za marne 104 zł przekonasz się ile swapu zgarniesz przed wylotem i że kupowanie maksów jest spoko (czasami). To niska cena za proste ćwiczenie, jak pierwsze podnoszenie pustej sztangi na lata przed rekordem ciągu. :)
  • Odpowiedz
  • 1
@DJ007: jak chcesz sobie eksperymentować, to proszę bardzo, powodzenia. naprawdę nie jestem zainteresowany twoimi poradami i rekomendacjami - z całym szacunkiem, ale gram swoje. w każdym razie życzę powodzenia
  • Odpowiedz
jak chcesz sobie eksperymentować, to proszę bardzo, powodzenia. naprawdę nie jestem zainteresowany twoimi poradami i rekomendacjami - z całym szacunkiem, ale gram swoje. w każdym razie życzę powodzenia


@michelney: Dziękuję, jednak serio każdy niewygodny ruch jest warty tego, żeby częściej kupować maksy i sprzedawać minima.
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007: tak, jak na przykład kupowanie indeksów w grudniu 22, kiedy czekałeś na wielki odpał dolara, tak jak kupowanie wiga po pierwszej obniżce i obecnie tesli. nie truj dupy synek
  • Odpowiedz
tak, jak na przykład kupowanie indeksów w grudniu 22, kiedy czekałeś na wielki odpał dolara, tak jak kupowanie wiga po pierwszej obniżce i obecnie tesli. nie truj dupy synek


@michelney: Głośniej krzycz, że ktoś się może mylić (i stawiać stopy), wtedy trading nagle stanie się grą dla nieomylnych i wygrasz. Taka twoja zdarta płyta. Ja mam swoją zdartą płytę, robię przysługę swoim truciem. Zawsze możesz dodać na czarno.
  • Odpowiedz
  • 1
@DJ007: na czarną cię nie wrzucę, bo czasami zerkam na twoje wpisy. Czasami są warte uwagi - przyznaję. Moja uprzejma prośba do ciebie jest taka, żebyś pominął mój wpis, gdy następnym razem najdzie cię ochota na zostawienie błyskotliwego komentarza. Nie zauważyłeś, że ja twoich wpisów nie komentuję? Nie bez powodu - po prostu nie mam ochoty na dyskusję. Mam nadzieję, że uszanujesz moją prośbę. z życzeniami powodzenia na rynku
  • Odpowiedz