Wpis z mikrobloga

#odyn #yanek #gejzpasji #korsir
Janek błagam zdradź mi sekret szukania w morzu. Oddam Ci 50% wartości znalezisk.
Serio on myśli, że ktoś będzie chciał się od niego uczyć?
Albo, że goblin będzie chciał się spotkać w tej Anglii z nim? Albo sam potężny Odyn się z Tobą przetnie?
Wydaje mi się mitomanie, że jesteś pariasem w środowisku. Kiedyś będziesz chciał zrobić rebranding ale ludzie Ci zapamiętają wszystko. Będziesz sobie tłumaczyć, że to Korsarz Rudobrody nastawia innych na ciebie ale to tylko twoja zasługa.
Nawet pojedyncze jednostki sobie obrzydziles [chlejozaur].
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aloz: Nie, nie wolno go nawet o to pytać!!! Prawda jest taka, że Yanek używa telekinezy, woda odpływa a wszystkie złotka unoszą się nad dnem macierzystym.
  • Odpowiedz
@aloz: Zdradzam sekret. Szukasz naiwnego widza (Pozdrawiam Łukasz) którego możesz wplątać w swoje kłamstwa, pożyczasz o niego złoto, podrzucasz do morza. Następnie palisz jana że znalazłeś i tak w kółko. Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz
@aloz: Patrząc na to jak potraktował swojego przyjaciela Chylozaura to nikt normalny nie będzie chciał się nawet z nim kolegować. Jeszcze morde sobie wycierał, że najbardziej mu było szkoda Sebka na wyprawie bo ma ciężką pracę i chciał odpocząć a Korsir wszystko zrujnował xd
  • Odpowiedz