Wpis z mikrobloga

No właśnie Joński, wytłumacz się ze swojej rosyjskiej operacji specjalnej na polskiej granicy.
Co tam jakieś nielegalnie wydawane wizy za które rosyjscy oligarchowie i inżynierzy z Azji i Afryki mogli se wjechać do Polski, największą zbrodnią było przyniesienie na granicę z Białorusią koca i jedzenia xD Joński zasługuje za to na Trybunał Stanu!!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityka #sejm #bekazpisu
Koziom - No właśnie Joński, wytłumacz się ze swojej rosyjskiej operacji specjalnej na...

źródło: Screenshot_20240424_115130_Chrome

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Koziom: Kuce to już kompletnie się zesrali. I nie bardzo wiedzą jaką narracją jechać. Motają się od bronienia PiSu po ataku na uśmiechniętych ( ͡° ͜ʖ ͡°) pysznie. Nic tylko życzyć dalszych sukcesów, bo sondaże spadają xD
  • Odpowiedz
  • 33
@Koziom: Wykaż się empatią, bądź oskarżany o "udział w rosyjskiej operacji specjalnej". Żałosne jest jak wykopki ponad zwykły humanitaryzm stawiają chłodne kalkulacje.

"Patrzcie jaki ja jestem dojrzały, liczy się dla mnie ekonomia, więc pensja minimalna powinna zostać zniesiona sprawiając, że Pan Zdzisiek zdechnie pracując za 5 złotych na godzinę w lokalnej fabryce smrodu".

albo

"Uuu, on daje coś migrantom, a przecież to operacja rosyjskich służb, zatem nawet minimalna empatia dla zmanipulowanych
  • Odpowiedz
@Koziom: Gdyby pisowscy kontynuowali swój biznes na wizach to mogłoby dojść do tego, że by nam zawiesili Schengen i w ten sposób cały naród traci możliwość swobodnego przemieszczania się bo jakiś pisowski aparatczyk chciał se zarobić na Q7

No ale wiadomo, dla pisowskiego motłochu Joński z kocem jest większym zagrożeniem niż pisowska mafia żerująca na handlu ludźmi
  • Odpowiedz