Wpis z mikrobloga

Czy żeby otworzyć mały sklepik internetowy z kilkoma produktami, w którym będzie można płacić blikiem czy innymi szybkimi przelewami, i wybrać paczkomat albo kuriera (generalnie no podstawowe elementy do których ludzie są przyzwyczajeni) to taki #shoper w najtańszej formie wystarczy czy mam się nastawić na niespodzianki i pułapki?

#ecommerce #sklepyinternetowe
  • 5
  • Odpowiedz
@lab_rat: Może wystarczyć, ale niespodzianek i pułapek i tak się spodziewaj. A to jakieś customowe rozwiązania, a to jakaś integracja i może się okazać, że pakiet tego nie obejmuje
  • Odpowiedz
@lab_rat: jak to ma być serio mały sklepik, to shopera odradzam, bo płatności Cię zjedzą. Polecam woocommerce na wordpressie. Ja sam swój sklep mam na shoperze, ale mam dość spore zyski więc mogę sobie na niego pozwolić ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wezwoguleicstont: dzięki, a mógłbyś rozwinąć, jakie płatności mogłyby mnie zjeść? Wchodzę na stronę shopera i tam jest 35zł miesięcznie za najprostszą wersję - rozumiem, że są jakieś poukrywane opłaty?

EDIT: zależy mi przede wszystkim na czymś banalnym w obsłudze, bo docelowo to będzie obsługiwać nietechniczna żona a nie ja
  • Odpowiedz
@lab_rat: prościej będzie mi napisać, że będziesz płacić tylko za abonament jeżeli nie będziesz chciał wprowadzać jakichkolwiek zmian ingerujących w szablon sklepu - za wszystko karzą sobie płacić. Ostatnio poprosiłem ich o dołożenie dosłownie dwóch dodatkowych pól w górnej belce menu, zażyczyli sobie za to 200zł. Podziękowałem i sam to ogarnąłem w 20 minut. Różnica jest tylko taka, że jak sam wprowadziłem taką zmianę ingerując w kod szablonu, to shoper w
  • Odpowiedz
@odysjestem: @Wezwoguleicstont również polecam Woo, mam tam sklep od lat - oczywiście że mogą się pojawić problemy, ale jak jesteś średnio rozgarnięty to dasz sobie radę. Wciąż będziesz musiał zapłacić za hosting oczywiście, za domenę, za szablon - topniejesz i ostatnie wybierz z głową aby później strona nie muliła
  • Odpowiedz