Wpis z mikrobloga

  • 0
@powsinogaszszlaja: 100% nie ale naliczyłem kilkadziesiąt to może w końcu jednej doczekam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie wiem czy przerzedzać zawiązki na takich małych jednorocznych gałązkach żeby ich nie połamało w razie czego
  • Odpowiedz
  • 0
@powsinogaszszlaja: Ona już pare lat ma, to moje pierwsze drzewko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mam z nią inny problem, tylko nie mam zdjęcia, jutro zapytam czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić. Podkładka jest strasznie cienka a na miejscu szczepienia rozwija sie gruby pień. Zakopać to czy jak? Jak nie zakopie to sie złamie, jak zakopie to puści korzeń z pnia. Tutaj to
Niewiemja - @powsinogaszszlaja: Ona już pare lat ma, to moje pierwsze drzewko ( ͡° ͜ʖ...

źródło: mmmm

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@siodemkaxx: Zrobie jutro, sam sobie dopiero o tym przypomniałem po zobaczeniu tego wyżej przed chwilą. Ale jak zakopie podkładke w ziemi w całości razem ze szczepieniem to z drzewkiem u góry chyba nie powinno sie nic dziać jak będe usuwał wilki od dołu?
  • Odpowiedz
@Niewiemja: miałem takie gałęzie, które pod ciężarem owoców wyglądały jak łuk. Żadna nigdy się nie złamała. Czy to poprawnie to nie wiem. Miałem taką nawet, która wyglądała jak odwrócone U, też przetrwała.
  • Odpowiedz