Wpis z mikrobloga

Potrzebuję informacji od posiadaczy #apple #airpods Max.
Dziewczyna zażyczyła je sobie na urodziny, dźwięk jest piękny, ale jestem przerażony tym, do jakiego stopnia "wycieka" do otoczenia i jest słyszalny dla osób trzecich. Na wyższych ustawieniach głośności dźwięk jest wyraźnie słyszalny dla kogoś siedzącego obok czy wręcz stojących po drugiej stronie pokoju (około 3 metry).
Czy u Was też to tak wygląda? Czy ja jako laik Appla po prostu nie ogarniam sprzętu i jest jakieś ustawienie, które to poprawia?

Znalazłem trochę opinii w internecie narzekających na ten sam problem, ale po pierwsze, po prostu niedowierzam, żeby gigantyczna korporacja w produkcie niby premium robiła taką fuszerkę, a po drugie skala problemu jest dla mnie na tyle duża, że spodziewałbym się większego oburzenia w sieci.

#sluchawki
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Bpnn: Cieżko mi stwierdzić czy ta odpowiedź to na serio, ale jeśli tak to naprawdę zajebiście ze strony Appla, powinni w sumie to reklamować, że po osiągnięciu 70% mocy maksymalnej słuchawki zmieniają się w głośnik bezprzewodowy...

Może to ja mam spaczone podejście, ale dla mnie słuchawki jako sprzęt mają mi pozwolić słuchać muzyki nie zmuszając otoczenia do towarzyszenia mi w tej czynności. Jeśli słuchawki nie spełniają tego oczekiwania, to ciężko mi
  • Odpowiedz
Może to ja mam spaczone podejście, ale dla mnie słuchawki jako sprzęt mają mi pozwolić słuchać muzyki nie zmuszając otoczenia do towarzyszenia mi w tej czynności. Jeśli słuchawki nie spełniają tego oczekiwania, to ciężko mi nawet nazwać je słuchawkami.


@gerbilos: Spadniesz z krzesła jak dowiesz się, że połowa rynku słuchawek to konstrukcje otwarte / pół otwarte xD Taka konstrukcja ma swoje duże zalety, a nie bo hurr durr ktoś usłyszy.
  • Odpowiedz
  • 0
Może to ja mam spaczone podejście, ale dla mnie słuchawki jako sprzęt mają mi pozwolić słuchać muzyki nie zmuszając otoczenia do towarzyszenia mi w tej czynności. Jeśli słuchawki nie spełniają tego oczekiwania, to ciężko mi nawet nazwać je słuchawkami.


@gerbilos: Nie chce Cie martwic, ale wiekszosc dobrych sluchawek na rynku ma konstrukcje otwarta / pol otwarta.

powinni w sumie to reklamować, że po osiągnięciu 70% mocy maksymalnej słuchawki zmieniają się w
  • Odpowiedz