Wpis z mikrobloga

Wykopki się Filiks podniecają, a dla mnie to postać tragiczna. Straciła syna przez pedofila ze swojej partii i obrzydliwe chwyty politycznych konkurentów, a teraz jej partia wykorzystuje jej niestabilność emocjonalną, nienawiść i chęć zemsty przy tych wszystkich komisjach .Baba się kompletnie do tego nie nadaje, bo najchętniej by się poryczała i rzuciła wydłubać im wszystkim oczy.

To, że partia steruje jej emocjami i ludzie jeszcze z tego mają pożywkę, jest po prostu nieludzkie. Na jej miejscu dawno odszedłbym z polityki, która zabrała jej dziecko. No, ale rozumiem, że chyba miłość do partii jest silniejsza, lub z czegoś trzeba żyć.

#polityka #bekazpo #bekazpisu #4konserwy #sejm #neuropa
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@DrakkainenV: Każdy, kto udowodni mi, że jestem Mateckim lub mam z nim powiązania, płacę 1000 zł przelewem, zaś za brak dowodu w ciągu 24h leci 50 zł na wybraną przeze mnie fundację.

Ktoś się zgodzi?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Zdziwilbyś się mordo. Ale w twoim przypadku chwalenie się że komuś przelejesz kasę i to tysiaka brzmi jak żart, wiarygodność twoja jest zerowa, a tutaj jeszcze komuś kasę obiecujesz której i tak byś za #!$%@? nie przelał.
Więc czekamy 24h i publikujesz potwierdzenie przelewu na fundację.
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzej-roman: No udowodnij mi, polityczny trollu, że mam powiązania z Mateckim. Rzucam zaporowa kwotę (1k na uzytkownika), bo nie mam i piszesz bzdury, więc uprzejmie cie proszę, udowodnij, lub po prostu zamknij mordę, bo ani śmieszny nie jesteś, ani detektyw z ciebie żaden.
  • Odpowiedz
@Kopyto96:

Każdy, kto udowodni mi, że jestem Mateckim lub mam z nim powiązania, płacę 1000 zł przelewem, zaś za brak dowodu w ciągu 24h leci 50 zł na wybraną przeze mnie fundację.

oj już zapomniał co sam obiecał XD i tak byłoby z tysiącem złotych...
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Po pierwsze naucz się w takim razie formułować zdania. Po drugie nie ze mną się założyłeś a po trzecie jesteś dzbanem któremu nie można zaufać. 1k to nie pieniądz, więc 50zł to jakieś drobne po które się nie schylasz, więc udowodnij że jesteś osobą wiarygodną i która jest w stanie taką drobnicę ot tak gdzieś przelać.
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzej-roman: Ja nic nie muszę jakiemuś pajacowi udowadniać. To ty masz mi udowodnić, że jestem powiązany z Mateckim, skoro mnie oskarżasz. Jak nie potrafisz, to się przymknij.
  • Odpowiedz