Wpis z mikrobloga

@kaminarii: Wpadłem w jego pułapkę? Pff świetnie sie bawię. No właśnie zabawa polega na tym, aby nie czarnolistować.

I szczerze wątpię, że to huop. Teksty ma jak typowy worek. Huop zaatakowałby mnie w jakiś mocny sposób, kreatywny, a ona mówi jedynie "masz zakola haha, masz małego, zobacz jak daje d0pe pajetowi haha" Typowe teksty jakieś baby xD

Sama siebie często wyjaśnia i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy myśląc, że
  • Odpowiedz
No właśnie zabawa polega na tym, aby nie czarnolistować.


@Mr_3nKi_: No nie, dajesz mu pole do popisu 'reklamując', robiąc szum, napędzając całą tą machinę spie*dolenia. Wpadłeś w pułapkę. Z trollem walczy się olewaniem go. Paliwem trolla są dramy a ty je nakręcasz im.
  • Odpowiedz
Wpadłeś w pułapkę. Z trollem walczy się olewaniem go. Paliwem trolla są dramy a ty je nakręcasz im.


@kaminarii: Dobrze kojarze ten worek ( nie tylko ja) - próbuje zdenerwować huopów z tagu #przegryw robiąc z siebie wspomniany wcześniej worek. To najbardziej mnie bawi - robi z siebie worek mówiąc "haha p0lacki, dałam d0py pajetowi, a wy zazdrośni". Sama siebie wyjaśnia i jeszcze nas woła xD

To tak jakbym napisał do
  • Odpowiedz
Odpalasz się emocjami i nie potrafisz zakończyć wątku trolla.


@kaminarii: Co ci mam powiedzieć, dobrze sie bawie - to są pozytywne emocje.

Doskonale zdaje sobie sprawe, że trolluje, robiąc z siebie worek dla pajetów.

Bardziej sie przejmujesz niż ja ehh. Niech sobie pisze te swoje bzdury - najważniejsze, że większość wie, że to są bzdury. To taki nieszkodliwy troll, który nawet nie umie trollować. Od skali od 0 do 10 daje
  • Odpowiedz