Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Mercedesie A200? Dobrze się to prowadzi? Nadal podoba mi się głównie CLA ale niestety miejsce mam strasznie ciasne w bloku i wiem, że zrobiłbym sobie trochę na złość z parkowaniem.

Kolejna sprawa, że A200 jest trochę tańsze, więc powoli bym sobie składał i celowałbym może wtedy w kupno nowego z salonu, CLA raczej używka. A znowu z tymi używkami jest tak, że nawet jak się zapłaci drożej za auto od 1 właściciela itd. to i tak można trafić na niespodziankę.

#mercedes #samochody
  • 7
  • Odpowiedz
@Murasame Według mnie auto trochę bez sensu z tym silnikiem. Twarde i dobrze się prowadzi, ale na codzień w połączeniu z 1.3 mogłoby być bardziej komfortowe. Generalnie wygląda szybciej niż jeździ ( ͡º ͜ʖ͡º) W polifcie poprawili wykonanie wnętrza, już ten parapet z nawiewami tak nie skrzypi.
  • Odpowiedz
@Murasame: wg powinien być w dobrym stanie i silnik z wyższej półki żeby była frajda inaczej na ch to kupować już lepiej średnią klasa nowe a te co podałeś to mają silnik jak Toyota yaris nie Mercedes
  • Odpowiedz
@Murasame: W takim razie szybko się tego auta pozbędziesz bo po prostu nie będzie się zbierało, ale rób co chcesz, ja sobie wziąłem V osiem benzyna i fajnie to lata, wcześniej miałem silnik litrowy i jest różnica
  • Odpowiedz
@Murasame: Kto miał być odbiorcą tego samochodu? Bo ani to dla baby (chociaż może dla jakiejś "businesswoman"), ani dla faceta. Ani to ładne, ani brzydkie. Dla mnie mogłoby nie istnieć.
  • Odpowiedz