Wpis z mikrobloga

@stormi: wyborna beka z twoich postów, dawno nie spotkałam takiego copium xD
Malo jest ludzi bardziej pustych od rozbierających się atencjuszek, więc nikt nie łyknie że za "bo chcę" nie kryje się duma z tego że ktoś obleśny wali do ciebie konia
  • Odpowiedz
  • 0
@velour ale czy ja sie wypieram tego, ze wstawiam swoje zdjecia tutaj zeby sie z wami klocic? nie? czy fakt, ze tutaj sie zrobila gownoburza mnie nie cieszy? zastanow sie
  • Odpowiedz
  • 1
@Shitze wybitnie sprawia mi to frajde, gdzie w normalnym swiecie, kazdy z tych wykopkow by byl gnieciony jak pet i nawet nie odwazyl sie do mnie powiedziec ani jednego slowka
  • Odpowiedz
@stormi: Nie zrozumiałaś, po prostu to co piszesz nawet się nie klei, generalnie cała twoja narracja - skoro masz prywatnego instagrama i wrzucasz foty dla siebie to jakim #!$%@? masz mieć niby wiadomości tam od randomów? Musiałabyś ich akceptować, to po co akceptować jakiś randomów skoro cię oni nie interesują?

wybitnie sprawia mi to frajde, gdzie w normalnym swiecie, kazdy z tych wykopkow by byl gnieciony jak pet i nawet
  • Odpowiedz
@stormi: Figura ładna. Mam 2 takich kolegow ktorzy to jasno stwierdzaja ze ich dowartosciowuje to, ze inni mezczyzni patrza na ich kobiety bo "moga sobie tylko popatrzec a ja mam na wylacznosc".
Jak dla mnie jasne jest, ze jak facet lub kobieta wrzuca sylwetke lub takie zdjecie to chodzi zeby sie pokazac innym. Jak ktos lubi to mi #!$%@? do tego przynajmniej jest co poogladac ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Uzależnienie od atencji i bycia pożądaną to poważny problem który się bagatelizuje.


@ZenujacaDoomerka: To strasznie uzależnia i jest jak narkotyk. Przyzwyczajona do atencji a pozbawiona jej osoba jest jak ćpun na głodzie. A nawet gorzej bo ćpun wie jak załatwić sobie działkę i skąd. A przy atencji sprawy się komplikują bo nie wiadomo na pierwszy rzut oka co spowodowało że ktoś kto cieszył się niemałym powodzeniem nagle stał się przezroczysty
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka masz rację. I każdy kto twierdzi inaczej, jest albo głupi, albo zdaje sobie sprawę i nie chce się przyznać że tak jest. Tak czy inaczej każda laska która szuka atencji na social mediach jest dla mnie skreślona.
  • Odpowiedz