Wpis z mikrobloga

#przegryw
Spotkałem dzis na miescie swojego oprawce ze szkoły.
Udawałem ze go nie widze, ale on podszedl do mnie i powiedział cześc.
Od razu mu wtedy #!$%@? w zeby, potem w brzuch. Zaczął mnie przepraszać, na co ja mu wtedy i co kto jest teraz kozak !? I odszedlem. Dwie ostatnie linijki to moja wyobraznia.
  • 18
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@deiceberg: Nie wiem, nie zastanawiałam się jako 6 latka nad takimi rzeczami. Mogę jedynie strzelać ale mam wrażenie że nie trafię, powiedźmy że od 35+ w górę. Wzrostu miał 165-170 max
  • Odpowiedz
@deiceberg: on jest taką personą że wyrok polskiego sądu by mu zwisał, nie było rozprawy bo nie podałam jego danych bo wiedziałam że to bezsensu za to mógłby się mścić już realniej
  • Odpowiedz
  • 0
@SarahC:

bo nie podałam jego danych bo wiedziałam że to bezsensu za to mógłby się mścić już realniej

6 lat miałaś przecież wtedy, rodzice odpowiadali za ciebie
  • Odpowiedz
nie podałam jego danych bo wiedziałam że to bezsensu za to mógłby się mścić już realniej


@SarahC: @deiceberg: jaka typowa baba xD
-Spotkało mnie coś strasznego, spotkałam poszukiwanego seryjnego mordercę, gonił mnie z siekierą, ale na szczęście udało mi się uciec!
-To straszne, ale udało się go złapać?
-Nie.
-Jak to nie? Ale to zgłosiłaś?
-Po co zgłaszać, przecież udało mi się uciec.
-Trzeba zgłosić kto i gdzie cię gonił,
  • Odpowiedz
@Bananek2: A użerałeś się kiedyś z funkcjonariuszami? Bo mi się zdarzyło i to wcale nie wygląda jak w bajkach, że mówisz magicznie panu policjantowi co się stało i od tego momentu jest wszystko pięknie. Poza tym jako 6 latka nie miałam żadnego nagrania żeby to udowodnić. Byłoby słowo przeciwko słowu i co dalej jakby się nie przyznał?

Co z tego że mi się przyznał prywatnie skoro przed sądem by tego nie
  • Odpowiedz