Wpis z mikrobloga

@lukies2221: Coś czuję że szczur zmienił nr rachunku na ten badziew z kawką bo Boi się URZĘDU SKARBOWEGO jak Ognia, Ciekawe czy jest z nimi tak szczery jak z Widzami 🤔🤔🤔 Może trzeba by do nich napisać i się dopytać ...
  • Odpowiedz
@blackdragon88: ooo kolejny...
jeden chce pisać do jego rodziców...
drugi będzie kopiował jego filmy i wrzucał na YT spod innego konta...
trzeci będzie donosił do US...

serio ludzie, wy jesteście bardziej żałośni od niego..
  • Odpowiedz
@blackdragon88: Dopiero niedawno ktoś mu w komentarzach napisał, żeby dodał info, że ma być dopisek "darowizna", bo US może się przyczepić. Teraz chyba się obsrał. Oczywiście zbierał tak kasę przez lata i nigdzie nie zgłaszał.
  • Odpowiedz
@bbul44 ciekawe ile podatku z tych przelewów nie odprowadził. Do 5 lat wstecz ma obowiązek, miałby nieciekawie jakby się urząd skarbowy dowiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@blackdragon88: yanek jest debilem ale nieszkodliwym, niech sobie żyje w swoim świecie, ale ty i tobie podobni również nimi jesteście.. tylko z drugiej strony barykady, tymi szkodliwymi, z gatunku polaków robaków którzy siedzą i knują jak sąsiadowi #!$%@?ć..
@Pethaf a ktoś mówi, że nie? przerażają mnie tylko pomysły niektórych idiotów.. niedługo ktoś wpadnie na pomysł, żeby go wystalkować i mu na działkę wbić i #!$%@? zrobić, bo czemu nie..
  • Odpowiedz
@Emill: ić stont. Nie psuj zabawy i nie zbawiaj świata. Już był taki jeden gej co wiadomośc do świata wysyłał. Do ciebie nie dotarła?
  • Odpowiedz
@Emill: To teraz pomyśl dzbanie, ile to razy Twój biedy i przemiły Szczur naraził innych (i to w tysiącach) oglądających - Kiedy to przedstawiał swoje Idiotyczne - nie jednokrotnie ZAGRAŻAJĄCE życiu pomysły na filmikach, których do dziś nie usunął i wiszą na tym jego nędznym kanale. Rozumiem żę to Ci nie przeszkadza, ale jeżeli ktoś chce dociekać prawdy i chce żeby PAN rudy Zapłacił podatki od dochodów jak każdy to już
  • Odpowiedz
Kiedy to przedstawiał swoje Idiotyczne - nie jednokrotnie ZAGRAŻAJĄCE życiu pomysły na filmikach


@blackdragon88: jak ktoś jest tak głupi, że bierze porady dotyczące czemuś co może zagrażać ich życiu...

A teraz zawijaj kitę do łóżka bo jutro Twój sensei kolejny gejowski film wypuści.


@blackdragon88: fajnie, nie mogę się doczekać aż znów cię będzie dupa piekła bo XYZ zrobił lub powiedział ZYX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poza
  • Odpowiedz
@Emill: Widzę że bardzo interesuje cię temat DUPY - także nie będziemy zmieniać ci zabawy jaką wynaleźli specjalnie dla ciebie koledzy w szkole - Słoneczko. Baw się dobrze nadal z RUDYM szczurem . Nara klapsie :)
  • Odpowiedz
@Emill: no dla mnie to wciąż niezrozumiałe, zamiast dla beki oglądać gościa, który jest nieszkodliwy i często śmieszny to na siłę starają mu się uprzykrzyć życie #!$%@? wie po co xD takie dzbany niejedno uniwersum śmieszne rozwaliły
  • Odpowiedz