Wpis z mikrobloga

Konfederacja jako jedyna daje alternatywę dla tego co dzieje się na zachodzie. Nie dla emigracji, nie dla obcych kultur. Nie dla tych darmozjadów Ukraińców, którzy chcą zabrać socjal Polakom. Ale rozumiem mają jakieś rozwiązanie dla kryzysu demograficznego? GUS podaje dane, że w 2060 będzie 30 milionów Polaków, z tego ponad połowa to będą emeryci. I jaką patrioci mają propozycję? Przymusowe płodzenie dzieci? Śmiejecie się z tępej propagandy pisu i platfromy, a główne hasła konfy nie mają żadnego pokrycia w realiach. I wiem, że zaraz zlecą sie tu brainlety z tekstami czy chcę tu francję, ale czekam na jakieś realne argumenty jak Polska ma funkcjonować bez emigrantów. Pomijam fakt, że mamy szczęście, że mamy napływ ludzi ze zbliżonego kręgu kulturowego.
#konfederacja #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
chyba nie przeczytaliście dalej niż pierwsze zdanie


@SzybkieSondy: przeczytałam całość. Napisałeś niespójny post, zacytowalam co chciałam i skomentowałam. To nie Twoje słowa? Dlaczego mam roztrząsać po co piszesz sprzeczne rzeczy? I tak nie siedzę w Twojej głowie i nie zgadnę.
  • Odpowiedz
ironia, mówi ci to coś?


@SzybkieSondy: używam jej na codzień. Ale u ciebie jej po prostu nie ma. Na początku podajesz literalnie główną oś narracyjną Konfederacji - z tym można polemizować i właśnie polemizuję. Natomiast dalej tworzysz chochoła do odkładania kijem, gdzie jedynym konkretem jest absurdalne "przymusowe płodzenie dzieci". Jeśli jedyny rzeczowy fragment wpisu to wedlug Ciebie ironia, to znaczy że nie chcesz argumentów, ale szukasz grupy do linczu na chochole,
  • Odpowiedz
  • 0
oczywiście nie dodałeś tagu #polityka, mimo zwróconej uwagi. Sprawdźmy, co na to moderacja.


@Kj5s6f2dk7s54o: kek.
Używasz ironii na CO DZIEŃ (tak poprawnie piszemy), ale nadal nie widzisz zależności między oskarżaniem innych partii o populizm a tworzeniem wybitnie populistycznej narracji. Jak kraj z jednym z największych niżów demograficznych ma przetrwać bez emigrantów? No ale oczywiście nie ma co patrzeć w przód, liczy się to co jest teraz.
  • Odpowiedz