Wpis z mikrobloga

#yanek I pomyśleć że ten chłop ma już 30 kilka lat. Masakra. Pomyslcie, że żyjecie z pasji ale wszystkim tłumaczycie że to bardzo ciężka praca. I jeszcze sam się tak w tym wszystkim gubi, że się nie zdziwię jak mama Wiesia i tata Tomek go do mieszkania nie wpuszczą jak wróci z tej wyprawy. Muszę założyć jakieś nowe konto na FB i napisać do jego rodziców, podesłać link do wykopu i zapytać czy są dumni z synka.
  • 12
  • Odpowiedz
@JAJAnek: lepiej zeby jego rodzice zyli w nieswiadomosci ze maja takiego synka. Pewnie juz nie raz mieli z nim problemy bo widac ze z niego to niezly gagadek jest a podobno jak opowiadal byl o wiele gorszy
  • Odpowiedz
  • 3
@Pethaf: gdzieś tam podobno próbował, ale jak widzieli że całe dnie siedzi z załozonymi ręcami gdzie stykają się tylko palce i pierdzieli im o życiu i filozofii to go wyyebali. Na odchodne pozwolili mu zabrać płyty po doktorze.
  • Odpowiedz
@JAJAnek żeby mieszać w to rodziców to trzeba mieć nierówno pod sufitem. Koleś sobie nagrywa i niech sobie zyje. Po co ty to oglądasz jak doprowadziło cie do momentu że chcesz robić fejkowe konta i wysyłać linki jego rodzicom do obraźliwych tresci. Ogarnij się.
  • Odpowiedz
  • 0
@andref7: a jaki on mógł być gorszy? Że pysknął do kogoś? Do kogo on mógł podskoczyć, jak to jest typowy jednostrzałowiec. Mógł ewentualnie zaczepiać dzieci z podstawówki jak czyścił piaskownice koło szkoły.
  • Odpowiedz
  • 2
@swinkapl: dobra, napiszę tak, bo przeszedłem przemianę, kiedyś byłem zły, zaczepiałem innych, hejtowałem, chciałem mieszać w to rodziców, ale teraz jestem zupełnie innym człowiekiem 😎. Mordeczko, celowo tak napisałem bo wiadomo że dzbanek jest na bieżąco z wykopem i wiem że to przeczytał - i chciałem żeby trochę się otrząsnął i zaczął z powrotem brać leki. A do rodziców bym i tak nic nie wysłal, bo mam dużo szacunku do siebi
  • Odpowiedz
@JAJAnek: pewnie był taki jak na filmach, kłamca, manipulant, nie jedna osobe pewnie juz przekrecil. Nie wiem czy to faktycznie kolor wlosow ma na to wplyw ale gdzie nie spotkalem rudego to byl podobny do janka :) jeden mnie przekrecil na karte graficzna. Pozyczylem i powiedzialem ze jak bedzie ok to moze odkupic a teraz mnie unika i pali jana
  • Odpowiedz