Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara

Czesc!

Mialem pisac duzo o moich doswiadczeniach z pobytu na weekend w Gdyni, ale wlasciwie mi sie nie chce, bo to jakos tam wszystko powtarza i podsumowuje, ale co wazne, to 2 punkty na teraz:

1. Chodze po Gdyni, wtem widze duzy plakat (chyba nie na kosciele, ale moze jakos z boku) - jakas reklama jakiejs wystawy.
Na plakacie Maria z Jezusem - Jezus mial korone (jako dziecko na plakacie), a na tej koronie taka dziwna gwiazde 7-ramienna, ale odwortnie, niz moja gwiazda na czole.

Moze wiec byc, ze jestem Antychrystem i musze swoje tutaj odbebnic, moze jestem jakis swiety Walenty czy inny, ale trzeba mnie calego dac do gory nogami, to gwiazda sie zgodzi z gwiazda Dzieciatka Jezus, albo gwiazda sie na czole obroci i bedzie cacy.

2. Dzisiaj spaceruje w lesie, cos tam przemyka miedzy drzewami i nad droga lesna, ja wolam "Chodz tutaj!", nic sie nie dzieje, mam rozne mysli.
Wtem w gaszczu tychze mysli (przy okazji: jak sobie obejrzycie film Jego Magnificencji Gracjana Roztockiego z Gdyni, to on tam celowo dla mnie wbudowuje w wypowiedzi slowo: "tenze" - czyli Antychryst i Jezus to ta sama istota) mysle sobie: "Najgorzej, ze tak sam jestem" - nagle wsrod drzew wyrazny blysk tak bialego czystego swiatla na wysokosci glowy jakiegos wysokiego elfa czy aniola - ktos by mogl tak powiedziec - ze od razu mysle sobie: "Oho! Kosmiczne swiatlo! Yeah!"

Aha, na sam koniec, w Gdyni wieczorem w sobote sobie juz po aquaparku (w Redzie jest, koniecznie tam kiedys jedzcie, plywanie obok rekinow surrealistyczne!) siedzimy w kawalerce, co na bookingu zona moja znalazla: wtem widze na niebie (albo to jeszcze w aucie w drodze z aquaparku bylo): biale swiatelko i nad nim i pod nim tez biale migajace - ja mowie zonie, ze kosmici.

Ona na to: wariacie, tutaj jest lotnisko obok

Niby tak, ale to lecialo bezglosnie, a uklad siwatel byl pionowy - to samolot chyba lecial przechylony o 90 stopni (bokiem), albo helikopter mial migajaca lampke nad smiglem i do ploz przyczepiona - ehe, to ja predzej w kosmitow uwierze - tym bardziej teraz...

Yeah!

He he he he he :)

Sebastian - schimzofremnik
  • 1