Wpis z mikrobloga

to wiele i tak się nie zmieni


@andrzeju1: No ale właśnie się zmienia. Sejm i prezydent są kluczowe - zmienia się obraz Polski zależnie od partii.
Fakt że PO zrobiło się zbyt populistyczne ale oni zazwyczaj tylko obiecywali a nie dowozili socjalnych obietnic co było jak dla mnie idealne.
Szkoda że podwyżka wieku emerytalnego się nie udała za to będą cierpieć obecni 0-50 latkowie.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: To już kwestia bardziej osobistych priorytetów. Obraz Polski dla mnie jest nieistotny, spłycając to do finansów po przekraczaniu coraz to wyższych poziomów dochodu o ile Twoje źródło nie jest uzależnione od ludzi związanych z jakąś frakcją (mam na myśli jakieś wyższe stanowiska w spółkach czy instytucjach państwowych) jest Ci wszystko jedno czy pis czy po czy lewica czy konfa czy inne, bo Tobie i Twojej rodzinie wiedzie się dobrze, a
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: Jak widzę tego typu określenia jak fajnopolactwo czy uśmiechnięte to czy tamto to mi się słabo robi. Poziom umysłowy elit PiSu, które wymyślają co rusz nowe krzykliwe hasła, obelgi czy narrracje i spamują tym, aż do porzygania. Nauczcie się po polsku wysławiać i zrozumcie w końcu, że wybór po/psl/3d/lewicy to czesto głosy oddane by niekompetentnych złodzieji z pisu oderwać od koryta. Ludzie rozumieją, że w życiu czesto trzeba wybrać mniejsze
  • Odpowiedz
Obraz Polski dla mnie jest nieistotny


@andrzeju1: A to bardzo źle. To w jaki sposób wygląda dyskusja społeczna jaki poziom korupcji i nepotyzmu występuje w państwowych spółkach jak wyglądają publiczne media.
To są bardzo istotne tematy jak ktoś na co dzień żyje w tym kraju.
  • Odpowiedz
ale jak tu się dziwić jak do wyboru jest PO,PiS, Lewica, PSL, Konfederacja i co wybory nowy twór czyli nowoczesna/kukiz/hołownia


@andrzeju1: ja patrzę na to nieco inaczej

Cieszę się że mamy w ogóle jakiś wybór bo w wielu krajach go nie ma, lub jest tylko A/B, 5-6 ugrupowań to jakby luksus
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: wiesz co, od czasu w którym przestałem się tym interesować, przejmować i zastanawiać to żyje mi się znacznie lepiej i wygodniej. Nie walczę z "wrogami ojczyzny" i rozumiem, że każdy patrzy na coś innego, ale też nie oceniam ludzi ze względu na to że głosują tylko na pis "bo #!$%@? tuska" albo tylko na po "bo #!$%@?ć kaczora" czy tam konfe/lewice. Dla mnie jest zdrowiej tak do tego podchodzić niż
  • Odpowiedz
@bzyku95 tyle że w tych krajach, np. w USA są tylko dwa ugrupowania, ponieważ one różnią się między sobą tylko światopoglądowo. Gospodarczo wszystko idzie jednym nurtem na rozwój państwa i rośnięcie w siłę. Natomiast u nas interes państwowy i interes obywatela się nie liczy, ważne jest by się nachapać, a po nas choćby potop. Postkomuna w pełnej krasie.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Sam jesteś upośledzony, bo powtarzasz propagandę, która nie ma nic wspólnego z prawdą. Przecież to PO głosowało z PIS we wszystkich najważniejszych sprawach, UE, Covid, 500 plusy, socjale, podatki, zakazy itd., a Konfa zawsze była tu pryncypialnie przeciw jako jedyna. Po drugie głosowania PIS i PO są często na pokaz tzn. jeśli mogą coś zmienić to głosują inaczej, a jak ich głosy i tak nic nie zmienią to głosują inaczej,
  • Odpowiedz
@andrzeju1: konfederacja to najlepsze co mogło nas spotkać ale dla was to ciągle źle. Wystarczyło by wybrać trzecią drogę, Konfe i troszkę na lewicę. Ale wy nie umiecie w demokrację. Konfa by weszłaś koalicję z trzecią drogę by była jakość polityki na najwyższym poziomie
  • Odpowiedz