Wpis z mikrobloga

@danio_96: Sedziowanie git, niedosyt to brak goal line i odpowiednich kamer bo bedzie placz, ze bramka jednak byla dla Barcelony, a powtórki są takie, ze ciezko to ocenić xD
  • Odpowiedz
@danio_96 a jak wystawie palec a ty sam włożysz go sobie w du*e to znaczy ze ja ci go wkładam czy ty lubisz wkladac go sobie odbyt bo masz takie zachcianki?

Typ ewidentnie szukał czegoś by zanurkować. W anglii dostalby żółtko za takie coś. Samo to jak sie cieszył gdy nur mu wszedł zdradza wszystko jakie byly jego zamiary.

Historie, trofea, pilkarzy - można kupić. Honoru nigdy
  • Odpowiedz
@danio_96: sędziowanie ok, jedyne do czego można się doczepić to brak goal line, ale to już wina Tebasa. Mnie w tym meczu najbardziej zaskoczyło to, że Real grał jakby im się nie chciało, a na ostatnie 20 min wrzucili wyższy bieg i ogolili Barcę.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: tak sie dzisiaj oszukuje chciałeś napisać. Nic to nie ma z honorem, rozumiem i godnością człowieka. Równie dobrze możesz oszukiwać swojego pracodawce, przecież wszyscy tak robią ¯\(ツ)/¯

I dlatego tacy piłkarze jak Messi bedą zapamiętani przez pokolenia - oczywiście przez całą jego kariere da się tam znaleźć pojedyńcze przypadki pseudo symułki, ale to udowadnia że jest człowiekiem, Gdy mógł leciał do końca by strzelić gola a nie bawić się w
  • Odpowiedz
@programista_wykopek zgadza się, tak się dzisiaj oszukuje. I nie wiem czemu tutaj wrzucasz piłkarzy realu tylko. Zacznij od swojego podwórka, Nejmery, Messie czy inne gryzące szczury, to tak na pierwszy rzut, bo lista jes dluga
  • Odpowiedz
@tomszczyk: nie baw sie w symetryste kolego. Ney w Barcelonie zagrał raptem 4 lata a jego najsłyniejsze symułki były na mundialu. Messi a symułka - wykreśl jedno, wyżej opisałem. A np taki Krysztiano całą swoją kariere zaliczał przynajmniej raz w sezonie ikoniczną symułke. Także nie ma co porównywać
  • Odpowiedz
@programista_wykopek myślę, że trochę mijasz sięga prawda. Messi tak jak inni symulował ile wlezie. Ney przez 4 lata przyaktorzyl tyle, że zapisuje się w topce. Zapomniałem o kolejnej gwieździe niepokalanej, busquets (ha tfu). Ten to dopiero lubial grać ;D
  • Odpowiedz