Wpis z mikrobloga

@Testujezycie: Kiedy był darmowy weekend na Xboxa, to gra zbugowała się podczas wyjazdu z warsztatu(ścieżka nomada), a dokładniej to nie dało się z niego wyjechać, trzeba było zacząć grę od nowa. Kiedy stworzyłem nową postać i udało mi się wyjechać z warsztatu, nadszedł czas na pierwszą misję, pojechałem pod wieże, a potem na spotkanie z gościem w przyczepie kempingowej, no i niestety gościu nie był zbyt rozmowny, bo nie dało
  • Odpowiedz
@Testujezycie: @Tak_masz_racje Być może te bugi były spowodowane właśnie tym darmowym weekendem i obciążone serwery nie do końca dawały radę z przesyłaniem plików na konsole. Ale żeby nie było, że się czepiam, to jak zainstalowałem na Laptopie, to błędów żadnych nie zauważyłem, jedynie mój laptop nie dawał rady z obciążeniem jakie gra generowała, więc Cyberpunk musi poczekać na nowego kompa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Testujezycie: Bo dalej jest zabugowana. Mniej, ale dalej bugi są i to w takim stopniu jak na taką produkcję i tyle lat łatania - nie powinny występować. Ludzie mają klapki na oczach i mówią że gra jest idealna dając 11/10 xD
  • Odpowiedz
Ludzie mają klapki na oczach i mówią że gra jest idealna dając 11/10 xD


@kaminarii: Według mnie cyberpunk jest 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idealną grą to oczywiście nie jest, bo takie nie istnieją. Jest wiele rzeczy, które są #!$%@? i poprawiam sobie modami, ale tak naprawdę mam tak z każdą grą. Natomiast mimo wszystkich #!$%@? rzeczy jest to najlepsza gra w jaką grałem, po prostu.
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Może być dla ciebie super wciągająca i zajebista, co nie znaczy że musisz się kierować tym co czujesz a nie tym jaka gra jest realnie. Większość rzeczy w grach można ocenić zero-jedynkowo - coś działa lub nie. No mimo łatania kombinowania gra ma dalej dużo bugów, skopanych mechanik i nie dowiozła wielu obietnic. Gra 10/10 jest grą idealną, bez skazy. Czy Cyberpunk taki jest? No nie XD Aktualnie to
  • Odpowiedz
@kaminarii Gdybym miał oceniać zero-jedynkowo jak mówisz to w takim razie żadna gra nie jest 10/10, nawet nie jest blisko xD Pewnie do każdej bardziej znanej gry są mody, które coś poprawiają, dodawają itp.
Ludzie też często zapominają, że każda opinia jest subiektywna. Z dobrej recenzji oczywiście możesz się dowiedzieć o słabych i dobrych rzeczach, ale dla jednego bugi będą #!$%@?ące, a dla innego będą "normalną" rzeczą w grach i nie
  • Odpowiedz
dla innego będą "normalną" rzeczą w grach i nie musi wcale obniżać przez to oceny.


@Tak_masz_racje: To jest głupota która niszczy 'opinie' o grach, akceptowanie niedoróbek technicznych. Sorry - coś działa średnio albo źle to obniżamy ocenę. Mechniki i działanie gry powinno oceniać się zero jedynkowo.

A potem wychodzi taki starfield 10/10 a wygląda źle, działa źle, skonstruowany źle ale fanboje robią im sztuczny PR :)
  • Odpowiedz
@kaminarii: To, że jedna osoba na wykopie oceni grę 10/10 to nie znaczy, że tak jest. Po to istnieje średnia ze wszystkich ocen. Wchodząc na steama, gdzie masz tylko pozytywną albo negatywną opinie nie widzę żeby starfield miał 10/10, bo ma tylko 61% pozytywnych, więc baaardzo mało. Cyberpunk lepiej, ale też ma tylko 83%. Najlepsze gry to spokojnie po ponad 95% mają.

To jest głupota która niszczy 'opinie' o grach,
  • Odpowiedz
nie widzę żeby starfield miał 10/10, bo ma tylko 61% pozytywnych, więc baaardzo mało


@Tak_masz_racje: Wiele recenzji przed/tuż po premierze dawało 9/10 10/10. Z Cyberpunkiem było podobnie. Oceny na steamie też były wysokie i zaczeły dopiero spadać z czasem jak ludzie jednak zauważyli że zostali wy*chani. Oczywiście jest też pełno fanbojów którzy bombarduję full i 10 na metacriticu np. To jest tak samo złe jak wystawienie automatycznie 1/10.

Żyjemy w
  • Odpowiedz
@kaminarii: Noo cóż, to nie do mnie pretensje, że recenzenci po premierze dawają 10/10 ¯\(ツ)/¯ Dlatego ja zawsze lubię patrzeć na opinie na steamie, bo po pierwsze ludzie muszą grę kupić, coś tam o niej napisać i jest pokazane ile mają godzin. Na metacriticu i innych to sam ściek.
A opinia randomowego wykopka jak ja nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś się kieruję
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: W wielu miejscach i grupach ktoś pyta o 'rekomendacje' albo o opinie. Albo na jakiś stronach są teksty o tym 'jaka jest najlepsza gra'. No i pojawiają się tytuły które są po prostu złe, źle działają no ale - polecane bez żadnej krytyki XD Każdy zwykły gość który siedział na grupie switcha chyba wie że fanboje nintendo nie widza więcej niż 20 fps XD
  • Odpowiedz
@kaminarii: Tak to jest ze wszystkim niestety. Wchodząc na jakiekolwiek forum jest bardzo duża szansa na zjebów.
Z innej beczki, ale chcesz sobie kupić np. latarkę żeby tam raz na jakiś czas się przydała. Okazuje się, że bez wydania kilku tysięcy złotych to ona nie będzie świecić i szkoda hajsu na tanie gówna. Po czym kupujesz jakąś tańszą latarkę z ikea czy coś i jest wystarczająca xD
  • Odpowiedz