Wpis z mikrobloga

Typ recenzuje jedzenie nawet nie znając nazw i smaku przypraw typu kolendra (ziarno), kumin () .. cyt "jakaś indyjska przyprawa".
Content miły do oglądania ale wiedza szoruje po dnie.

#ksiazulo
  • 16
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze: właśnie o to chodzi aby oceniała to osoba bez jakiejś wiedzy kulinarnej, a nie wyszukane ą ę, od tego są inne kanały
a książulo skupia się na streetfoodzie czyli na niczym wybitnym, połowa treści to kebaby, czasem zahaczając o jakieś bardziej wyszukany pozycje przedstawione z perspektywy "typa z bloku"
  • Odpowiedz
  • 0
@NieoznaczonaReklama: przerosło trochę moje pytanie? Bywa.
@Vadzior sądzę, że w kilku miejscach się mylisz ale nie mam ochoty klepać w klawiaturę.

Lubię oglądać jego filmiki, tak jak napisałem wcześniej Content miły do oglądania życzę mu powiedzenia. Aby mu żarło na YT jak mu żre na chwilę obecną - nie ma we mnie nawet krzty zawiści itp.
Ale zdania nie zmienię, że wiedzy kulinarnej, merytorycznej nie ma i póki co nie sądzę
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze: przerosła moja odpowiedź, bywa.

On nie ma wiedzy kulinarnej, bo sam mówi, że prowadził sklep spożywczy i nigdzie nie mówił, że ma zamiar nabywać takową. I o #!$%@? ci z tym chodzi? Nie dyskutujemy z tym faktem tylko ustalamy kiedy i gdzie on obiecał taką wiedzę nabyć i do czego ona jest mu potrzebna przy żarciu kebaba z budy za rogiem? On nie posiada czołówki, że jest naczelnym guru kulinarnym
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Nie wiem czy wiesz ale komentarze sluza do komentowania, komentarz to wrazenie wlasnej opini co OP zrobil, czego nie rozumiesz? Wlasne zdanie nie jest #!$%@? sie, #!$%@? mozna sie do takiego dzbana jak ty bez wlasnego zdania, co tylko by slodzil populizmami w komciach jak 90% ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@NieoznaczonaReklama: kiepie intelektualny. Ty zadałeś mi pytanie i jak na nie odp. Ja ci zadałem a ty zamiast mi odp obsrałeś się z jakimś pseudo-intelektualnym wywodem.
Z założenia i doświadczeni wiem, że z kiepami się nie gada wiec. Elo, #!$%@? na BL.
  • Odpowiedz