Wpis z mikrobloga

@S_P_K: jakbyś znał choć trochę twórczość masłowskiej to byś wiedział, że posługiwanie się kiczem, abstrakcją i psychodelą nie jest jej obce i jest zamierzone.

@nowik: no tak, wybitny znawca sztuki nowik tak powiedział i tak jest. śmiechłem z plebsu. :)
  • Odpowiedz
@nowik: nie jestem żadnym multi, od jakiegoś czasu obserwuję wykop i stwierdziłem, że zacznę się aktywniej udzielać, ale jak widzę taką biedotę intelektualną to zaczynam tracić jakiekolwiek chęci na pisanie tutaj, bo to jest jak grochem o ścianę. zero konstruktywnej dyskusji jedynie opieranie się na emocjach.
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_ciorana: Nie powiedziałem, że gówno, to po pierwsze. Po drugie, ostatnio powstaje taka muzyka, że trudno stwierdzić, co jest zamierzone, co nie. Po trzecie, Ty po krótkiej "wymianie zdań" nazwałeś autora wpisu "plebsem" (tak jak i mnie zapewne), po czym piszesz coś o "biedocie intelektualnej".
  • Odpowiedz
@S_P_K:

napisałeś "Kicz to bardzo delikatne określenie..." w akompaniamencie hejtu. nie napisałeś dosłownie, że ten utwór to gówno, ale tak można wywnioskować z twojej wypowiedzi.

Po drugie, ostatnio powstaje taka muzyka, że trudno stwierdzić, co jest zamierzone, co
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_ciorana: Ty chyba czegoś tutaj najzwyczajniej w świecie nie rozumiesz. Jeżeli jako odbiorca jest prezentowana mi taka 'sztuka' to mam prawo wypowiedzieć się na jej temat. Ja odbieram to jako kicz i gówno. Nikt mi tego nie zabroni i mogę to napisać wszędzie. Nie muszę znać całej twórczości danego 'artysty' i wiedzieć kiedy się urodził, co zrobił w piątek 15 czerwca 1984 roku oraz jakie albumy wydał z jaką muzyką
  • Odpowiedz
@nowik:

Jeżeli jako odbiorca jest prezentowana mi taka 'sztuka' to mam prawo wypowiedzieć się na jej temat. Nikt mi tego nie zabroni i mogę to napisać wszędzie.


nikt ci przecież tego prawa nie odbiera. dlaczego przyjmujesz pozycję obronną jakby ktoś ci to prawo chciał odebrać? :) jednocześnie nie wziąłeś może pod uwagę tego, że nie jesteś targetem danego artysty i twoje zdanie jest gówno warte?
  • Odpowiedz
@nowik: pomijam fakt, że nawet nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania, a twoje zezwierzęcenie nie pozwala na przeprowadzenie normalnej dyskusji. jedyną reakcją z twojej strony jest atak jako forma obrony, a wszystko to na podstawie emocji. tak, to jest wyznacznik biedoty intelektualnej. pozdrawiam. :)
  • Odpowiedz